Instagram kendi mesajlaşma uygulamasını tanıttı

Birkaç yıl önce Messenger'ı bağımsız bir uygulamaya dönüştüren Facebook şimdi aynısını Instagram'a yapıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Birkaç yıl önce Messenger’ı bağımsız bir uygulamaya dönüştüren Facebook şimdi aynısını Instagram’a da yapıyor. Snapchat’in yaptığı değişikleri kopyalama yöntemine başvuran platform şimdilik bu uygulamasını Şili, İsrail, İtalya, Portekiz, Türkiye ve Uruguay’da deniyor. Direct isimli uygulama hem iOs hem de Android için piyasaya sürülüyor.

Instagram Ürün Müdürü Hemal Shah, ‘Instagram’ın kullanıcılarının tüm anları için düzenlenmiş bir platform olmasını istediklerini ve dört yıldır üzerine çalışılan bağımsız uygulamayla daha iyi hale olacağını’ ifade etti. Uygulamanın tüm dünyada ne zaman kullanıma sunulacağı henüz bilinmese de pilot ülke çalışmalarının başarılı olması halinde Facebook üç mesajlaşma uygulamasına sahip olacak: Messenger, WhatsApp ve Direct.

Kaynak: BGR

Birkaç yıl önce Messenger'ı bağımsız bir uygulamaya dönüştüren Facebook şimdi aynısını Instagram'a yapıyor. Snapchat'in yaptığı değişiklikleri kopyalama yöntemine başvuran platform şimdilik bu uygulamasını Şili, İsrail, İtalya, Portekiz, Türkiye ve Uruguay'da deniyor. Direct isimli uygulama hem iOs hem de Android için piyasaya sürülüyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği