Kafeinli bagel

Amerikan simidi (bagel) üreticisi Einstein Bros. Bagels kafeinli bagel üretti. Marka milenyum kuşağının kahveye olan ilgisi sebebiyle böyle bir ürün yarattı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Dünya ile birlikte yemek alışkanlıkları da değişiyor. Artık etsiz hamburger, laboratuvar üretimi tavuk eti, ineksiz süt üretimi mümkün. Elbette bu ürünler biyoloteknolojiye bağlı olarak yaratıldı fakat dünyanın her yerinde nesillere göre yeni denemeler yapılıyor. Yeni bir örneği de Amerikan simidi (bagel) üreticisi Einstein Bros. Bagels tarafından yapıldı. Marka kafeinli bagel üretti.

Espresso Buzz Bagel‘ isimli simidin her biri 32 gr veya (Fox News’un belirttiği gibi) ortalama 236 mililitrelik bir bardağın üçte biri kadar kafein içeriyor. Ayrıca her birinde 13 gram protein de var. Markanın bu ürünü yaratmasının sebebi, milenyum kuşağının kahveye olan ilgisini keşfetmeleri. Bu, canınız pizza ve bira çektiğinde birinin size bu aromalarda bir şeker vermesi gibi: yüzde 100 sevilme garantili.

Kaynak: Fast Company

Amerikan simidi (bagel) üreticisi Einstein Bros. Bagels kafeinli bagel üretti. 'Espresso Buzz Bagel' isimli simidin her biri 32 gr (veya bir su bardağının üçte biri kadar) kafein içeriyor. Markanın bu ürünü yaratmasının sebebi, milenyum kuşağının kahveye olan ilgisini keşfetmeleri.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği