Yüzüklerin Efendisi dizisi 2021’e kaldı

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisi için hazırlıklara başladı. Amazon Studios Müdürü Jennifer Salke, dizinin 2021'de yayınlanacağını söylüyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisi için hazırlıklara başladı. Amazon Studios Müdürü Jennifer Salke, dizinin 2021’de yayınlanacağını söylüyor. Salke The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda dizinin önümüzdeki iki yıl içinde yapım aşamasına geçeceğini söyledi. Salke, dizinin erken gelişim süreci ile ilgili olarak “Dönen tüm dedikodulara rağmen anlaşma geçtiğimiz ay tamamlandı. Yazarlarla diyalog içerisindeyiz. Çok aktif bir aşamadan geçiyoruz. Neil Tolkien ile üç saat süren bir görüşmemiz oldu. Çok fazla hareketli parça var”. şeklinde konuştu.

Salke ayrıca Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin yönetmeni Peter Jackson ile de dostane bir ilişki içerisinde olduklarını ancak Jackson’ın projede rol almayacağını belirtti.

Tanıdık karakter ve mekanlar olacak

Deadline’a verdiği bir röportajda ise Salke dizinin ‘çok sevdiğiniz karakterler’ barındıracağını ancak film üçlemesindeki hikayenin yeniden anlatılmayacağını belirtti. Salke ayrıca çekimlerin, Yüzüklerin Efendisi filminin çekildiği Yeni Zelanda’da yapılabileceğini de ifade etti.

Her iki röportajda da Salke, Amazon için gelecekte seçeceği programlardan uzun uzun bahsetti. The Expanse adlı dizinin iptal edilmekten kurtarıldığını belirten Salke, cinsel taciz iddialarının ardından Roy Price’ın yerini başka birinin alacağını söyledi.

Kaynak: CNet

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisi için hazırlıklara başladı. Amazon Studios Müdürü Jennifer Salke, dizinin 2021'de yayınlanacağını söylüyor. Sürecin çok hareketli geçtiğini belirten Salke, Neil Tolkien ve Peter Jackson gibi isimlerle görüşmelerde bulunduğunu belirtti. Salke dizinin Yeni Zelanda'da çekilebileceğini ve çok sevdiğimiz karakterlerin de dizide yer alacağını ifade etti.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği