Yeni nesil bir kamp deneyimi için konsept karavan

Düsseldorf Karavan Fuarı'nda ziyaretçi karşısına çıkan Bürstner'in hayali gerçeğe dönüşürse, kamp yapmakla evde olmak neredeyse eşdeğer olacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Düsseldorf Karavan Fuarı‘nda ziyaretçi karşısına çıkan Bürstner‘in hayali gerçeğe dönüşürse, kamp yapmakla evde olmak neredeyse eşdeğer olacak.

Harmony 3 konseptinde iç mekan, aslında bir karavandan çok evi andırıyor. Tavandan asılı lambalar, kapının hemen iç kısmındaki çıkarılabilir yemek masasına yumuşak bir aydınlatma sağlarken taş görünümlü duvarlar mutfağa şık bir görünüm katıyor. Mutfak, indüksiyonlu ocak ve ankastre kahve makinesi gibi özelliklerle donatılmış. Tavandan açılan iki kişilik yatak da rahat bir gece uykusu vadediyor.

İç mekanda yer alan TFT ekran, hem televizyon hem de dijital fotoğraf çerçevesi olarak çalışırken, Alexa tabanlı kontrol sistemi sayesinde hızlı, sezgisel aydınlatma ve TV kontrolü sağlıyor.

Görünen o ki Bürstner geleceğin bir karavanı için cazip bir vizyon yaratmış. Ancak normal şartlarda karavanların genellikle tavandan sarkan lambalar ve sehpalar gibi ev tarzı özelliklere sahip olmamasının nedenleri var. Üretici firmanın, engebeli yol koşullarında gezinti sırasında bu tip ürünlerin zarar görmemesi için bir planı olması gerekiyor.

Harmony 3 şu an için yalnızca bir tasarımdan ibaret ancak kampçıların kullanımı için artık daha fazla, ev rahatlığında benzer teknoloji ve dekorasyona sahip karavanlar görmeye başlayacağız. Bürstner de şüphesiz bu hareketin liderleri arasında yer almaya kararlı görünüyor.

Kaynak : Newatlas

Düsseldorf Karavan Fuarı'nda ziyaretçi karşısına çıkan Bürstner'in hayali gerçeğe dönüşürse, kamp yapmakla evde olmak neredeyse eşdeğer olacak.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği