Yakıt, Bentley müşterilerinin ayağına gelecek

Lüks otomobil üreticisi Bentley, otomatik yakıt teslimatı uygulaması Filld ile anlaşarak, müşterilerinin istasyon aramadan yakıt doldurmasını sağlıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Otomobil üreticisi Bentley, mobil uygulama tabanlı yakıt teslimat hizmeti Filld ile yeni bir anlaşma imzaladı. Öncelikle Kaliforniya eyaletinde deneme amaçlı olarak kullanılacak Filld for Bentley adı verilen uygulama ile birlikte, Bentley kullanıcıları artık yakıt almak için benzin istasyonu aramak zorunda kalmayacak.

Bentley kullanıcılarının yapması gereken şey, Filld for Bentley uygulamasını telefonlarına indirmek. Daha sonra uygulama üzerinden bir zamanı seçen kullanıcılar, diledikleri yerde ve diledikleri zaman arabalarına benzin doldurtabilecek.

Alanında ilk olan bu özellik sayesinde müşteriler yerlerinden kalkmaya bile ihtiyaç duymadan benzin alabilecek. Filld for Bentley aracın konumunu otomatik olarak algılayıp teslimatı o noktaya yönlendirebilecek. Bu da Bentley sürücülerine, daha önce eşi görülmemiş bir konfor sunuyor.

En büyük lüks: zaman

Bentley’nin Ürün ve Pazarlama Müdürü Christophe Georges “Bir Bentley sahibi olmak sadece bir araç almak değil, o lüks deneyimin tamamına sahip olmak demektir. Müşterilerimize özel olarak hazırlanmış, onların konforunu artıracak akıllı çözümler üretmek için sürekli araştırma yapıyoruz. Böylece müşterilerimize, lükslerin en büyüğünü yani ‘daha fazla zamanı’ sağlamak istiyoruz. İnternete bağlı otomobil stratejimiz, Bentley yaşam tarzını geliştirmek için genişlemeye ve yenilikler getirmeye devam edecek.” şeklinde konuştu.

Filld’in kurucu ortaklarından Christopher Aubuchon “Filld ve Bentley güçlü bir internete bağlı araç teknolojisi geliştirme konusunda ortak bir vizyona sahip. Gelecekte müşterilerin araçlarına benzin almak için uğraşarak değerli vakitlerini kaybetmemelerini sağlamak istiyoruz.” dedi.

Kaynak: Bentley

Bentley, müşterilerinin konforunu artırmak ve vakit kaybını önlemek için, yakıt teslimatı uygulaması Filld ile anlaştı. Filld for Bentley adı verilen uygulama ile araç sahipleri diledikleri zaman araçlarına yakıt teslimatı yapılmasını talep edebilecek. Böylece araç sahipleri benzin istasyonu arayarak vakit kaybetmeyecek.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği