Victoria’s Secret’in yıl sonu defilesi artık televizyonda yayınlanmayacak

Victoria’s Secret yaklaşık 20 yıldır her sene yaptığı geleneksel defilesini bundan böyle televizyonda yayınlamamayı ‘’düşünüyor’’.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Kadın iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, her sene sonunda yaptığı, ünlü süper modellerin Victoria’s Secret ürünleriyle görkemli şovlar eşliğinde yürüdüğü defilesiyle ilgili yenilik peşinde olduğunu duyurdu. Markanın CEO’su Les Wexner, çalışanlarına geçtiğimiz Cuma gönderdiği bir notta ‘’Moda değişim işidir. Biz de gelişmeli ve değişmeliyiz’’ diyerek defilenin televizyonda yayınlanmasını artık doğru bulmadığını açıkladı ve bunun yerinde daha ‘’yaratıcı’’ bir etkinlik yaratma üzerine yoğunlaşacaklarını ekledi.

Artık bir klasik olarak görülen Victoria’s Secret geleneksel yıl sonu defilesi, CNBC’nin ABC ve CBS kanallarından yayınlanıyordu. Bu kararın arkasında defilenin izleyicilerinin sayısında ciddi oranda düşme yaşanması olduğu düşünülüyor. Geçtiğimiz Kasım ayında yapılan son defile, markanın tarihindeki en düşük reytingi almıştı. Victoria’s Secret’in son derece iddialı çamaşırları çok zayıf modeller üzerinde sergilemesi de toplum nezdinde giderek daha fazla eleştirilmeye başlamıştı.

Kaynak: CNBC

Kadın iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, her sene sonunda yaptığı, ünlü süper modellerin Victoria's Secret ürünleriyle görkemli şovlar eşliğinde yürüdüğü defilesiyle ilgili yenilik peşinde. Markanın CEO’su Les Wexner, çalışanlarına geçtiğimiz Cuma gönderdiği bir notta defilenin televizyonda yayınlanmasını artık doğru bulmadığını açıkladı ve bunun yerinde daha ‘’yaratıcı’’ bir etkinlik yaratma üzerine yoğunlaşacaklarını ekledi. Bu kararın arkasında defilenin izleyici sayısının ciddi orandaki düşmesi olduğu düşünülüyor. Geçtiğimiz Kasım ayında yapılan son defile, markanın tarihindeki en düşük reytingi almıştı.

2 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği