Taht Oyunları’nın 8. sezonundan yeni fotoğraflar paylaşıldı

Taht Oyunları’nın sekizinci ve son sezonunun HBO’ya gelmesine daha iki aydan daha fazla süre var. HBO bu arada görseller yayınlamaya devam ediyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Taht Oyunları’nın sekizinci ve son sezonunun HBO’ya gelmesine daha iki aydan daha fazla süre var. HBO bu arada fragman ve görseller yayınlamaya devam ediyor. Yeni yayınlanan fotoğraflar gelecek bölümlerin içeriği hakkında çok fazla şey söylemese de birkaç ipucu bulmak mümkün.

Daenerys (Emilia Clarke) ve Jon Snow (Kit Harington) hâlâ akraba olduklarından haberdar değil.

Hiç halanız size Daenerys’in Jon Snow’a baktığı gibi baktı mı? Ha tabii onlar akraba olduklarının farkında değil. Gerçi Westeros’ta bu çok büyük bir problem olmayabilir (Öhö! Cercei ve Jaime öhö!). Bu bilgi hala ortaya çıkmış değil ve ortaya çıktığı zaman belki de krallıkları değiştiren bir etkiye sahip olacak.

Cercei’nin (Lena Headley) hükümdarlığının vakti doluyor.

Bu Cercei’nin yeni tarzı mı? Elbisesinin omuzlarında zırhlı apoletler var gibi duruyor. Kraliçenin bu tarz zırhlara ihtiyacı olabilir. Kendisini öldürmek isteyen o kadar fazla insan var ki omuzlarını bile koruması gerekebilir. Ayrıca, hamile gibi görünüyor mu? Bebeği olacağı iddiası doğru mu?

Arya Stark’ın (Maisie Williams) listesi hala duruyor mu?

Winterfell’deki evine dönmesi Arya’nın rahatlayabileceği anlamına gelmiyor. Ölüm listesinde hala şu isimler yer alıyor: Tazı (Sandor Clegane), Cercei Lannister, Ilyn Payne, Dağ (Gregor Clegane), Melisandre ve Beric Dondarrion. Bu fotoğraftaki en büyük ipucu Arya’nın yüzündeki ifade. Arya ölümcül görevini tamamlamak için oldukça kararlı görünüyor.

Tyrion Kraliçe Daenerys’in eli olarak görev yapıyor.

Tyrion’ın doğarken annesini öldürdüğü söyleniyor. Yetişkinliğinde de babasını öldürdü. Fotoğrafta taktığı rozet Tyrion’ın şu anda Daenerys’in eli olduğunu gösteriyor. Daenerys ve Jon’un birbirine aşık olmasını izleyen Tyrion bu ittifakın yanında muhtemelen ablası Cercei’ya karşı mücadele etmek zorunda kalacak. Tyrion ya da Jaime, Cercei’yi öldüreceği rivayet edilen küçük erkek kardeş olabilir mi?

HBO bunlar dışında fotoğraflar da paylaştı ama bunlar genellikle düz portrelerdi. Belki onlarda da birkaç ipucu bulmak mümkün olabilir. Diğer fotoğraflarda Sansa, Brienne, Jaime, Bran, Sam, Varys ve Davos bulunuyordu. Taht oyunları 14 Nisan’da HBO’ya geri dönecek.

Kaynak: CNET

Taht Oyunları’nın sekizinci ve son sezonunun HBO’ya gelmesine daha iki aydan daha fazla süre var. HBO bu arada fragman ve görseller yayınlamaya devam ediyor. Yeni yayınlanan fotoğraflar gelecek bölümlerin içeriği hakkında çok fazla şey söylemese de birkaç ipucu bulmak mümkün.Yorumunuz: