Steven Spielberg sadece karanlıkta izlenebilecek korku hikayeleri yazıyor

Spielberg’in After Dark ismini taşıyan dizisi, karanlık çökünce telefon ve tabletlerde izlenebilecek.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Yönetmen Steven Spielberg, sadece cep telefonu ve tabletten dizi izleyenler için özel bir platform olan Quibi’de yayınlanmak üzere bir dizi üzerinde çalışıyor. After Dark (Karanlık Çökünce) ismini taşıyan dizi 10 ila 12 bölüm arasında olacak ve yönetmenin kendi isteği üzerine ve ismiyle de paralel şekilde sadece karanlık çöktükten sonra izlenebilecek. GPS sistemi üzerinden konum ve saat bilgisi kullanılarak programlanan uygulama sayesinde, diziyi gündüz zamanı izlemek mümkün olmayacak. Uzunlukları 7 ila 12 dakika arasında olacak bölümleri izlemek istediğinizde ekranda belirecek saat güneş batana kadar geri sayım yapacak ve tamamen battıktan sonra dizi izlenebilir halde ekranda belirecek.

2020 yılı içerisinde servise başlayacak Quibi’ye ayda, reklamlı versiyon için 4,99 Dolar’a, reklamsız versiyon için de 7,99 Dolar’a üye olunabilecek. Platformla çalışacak diğer isimler arasında Ocean’s üçlemesinin yönetmeni Steven Soderbergh ve Oscarlı yönetmen Guillermo del Toro da var.

Kaynak: The Verge

Steven Spielberg, sadece cep telefonu ve tabletten dizi izleyenler için özel bir platform olan Quibi’de yayınlanacak bir dizi üzerinde çalışıyor. After Dark (Karanlık Çökünce) ismini taşıyan dizi 10 ila 12 bölüm arasında olacak ve yönetmenin kendi isteği üzerine sadece karanlık çöktükten sonra izlenebilecek. GPS sistemi üzerinden kullanıcının konum ve saat bilgisi kullanılarak programlanan uygulama sayesinde, diziyi güneş batmadan izlemek mümkün olmayacak. Diziyi izlemek istediğinizde ekranda belirecek saat, güneş batana kadar geri sayım yapacak ve tamamen battıktan sonra dizi izlenebilir şekilde ekranda belirecek.

1 Yorum

  • İnat değil mi, diziyi kaçak yollarla indirip gündüz saatlerinde izleyenler elbet olacaktır!

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği