Apple, Spielberg’ün şirketi ile bilim-kurgu programı çekecek

Apple, Steven Spielberg'ün şirketi ve NBC Universal ile iş birliği yaparak Amazing Stories adlı bilim-kurgu serisinin yeni bölümlerini çekmeye hazırlanıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Apple, Steven Spielberg’ün şirketi ve NBC Universal ile iş birliği yaparak ‘Amazing Stories’ adlı bilim-kurgu serisinin yeni bölümlerini çekmeye hazırlanıyor. Amazing Stories, 1980 yılında iki sezon yayınlandıktan sonra kaldırılan bir televizyon dizisiydi.

Wall Street Journal’ın haberine göre, dizinin her bir bölümüne 5 milyon Dolar’lık bir bütçe ayrıldı. Daha iyi anlamak adına bir karşılaştırma yapmak gerekirse, Game of Thrones’un son sezonundaki her bir bölüme 10 milyon Dolar‘dan fazla bütçe ayrıldığı örnek verilebilir. Amazing Stories’in çekiminde Spielberg’ün bizzat görev alıp almayacağı kesin olarak bilinmiyor fakat Wall Street Journal’a göre Oscar ödüllü yönetmen Spielberg’ün baş yapımcı olması oldukça muhtemel.

Henüz yorum yapmadı

Apple, müşterilerine çeşitli çevrimiçi hizmetler sunmak istiyor. Apple’ın hizmet pazarı değerinin 2020 yılına kadar 50 milyar Dolar’a çıkartılması planlanıyor. Bu artışın büyük bir kısmının, orijinal ve özel içerikler sunan, Netflix tarzı bir abonelik sistemiyle gerçekleşmesi hedefleniyor. Apple’ın ilk iki programı ‘Planet of the Apps’ ve ‘Carpool Karaoke’, Apple Music üzerinden 9,99 Dolar karşılığında sunulmuştu. Apple, Amazing Stories’in yeniden çekilmesi hakkında henüz bir yorumda bulunmadı.

Kaynak: Business Insider

Apple, Steven Spielberg'ün şirketi ve NBC Universal ile iş birliği yaparak Amazing Stories adlı bilim-kurgu serisinin yeni bölümlerini çekmeye hazırlanıyor. Amazing Stories, 1980 yılında iki sezon yayınlandıktan sonra kaldırılan bir televizyon dizisiydi. Dizinin her bir bölümüne 5 milyon Dolar'lık bir bütçe ayrıldı. Amazing Stories'in çekiminde Spielberg'ün bizzat görev alıp almayacağı kesin olarak bilinmiyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği