Spotify, haberle müziği birleştiren yeni hizmeti “Your Daily Drive”ı tanıttı

Şimdilik sadece ABD'de hizmet verecek Your Daily Drive, gün içinde güncellenecek haber ve şarkılardan oluşan bir seçki sunacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Your Daily Drive kullanıcıya özel seçilmiş şarkıları ve The Wall Street Journal, National Public Radio ve Public Radio International’dan seçilen haberlerin podcast formunda derlenmiş kısa hallerini sunan bir hizmet olacak.

Şimdilik sadece ABD’li Spotify kullanıcılarının hizmetine sunulan özellik, dinleyicileri aradığı bilgi ve şarkılar bulmak adına radyo frekansları arasında dolaşmaktan kurtarmayı planlıyor. Her dinleyişte yeni bir içerikle gelecek Your Daily Drive, gün içinde yeni müzik ve haberlerle güncellenecek.

Arabada geçirilen zamanlar için

‘’Amerikalılar her sene, çoğu okul ve iş yolunda olmak üzere 70 milyar saati direksiyon başında geçiriyor,’’ diyen Spotify bu zamanı dünyada olan bitenlerle ilgili haberdar olmak için kullanmak ve bu arada güzel müzikler dinlemek için Your Daily Drive’ı hayata geçirdiklerini ekledi.

Your Daily Drive’ı kullanmak için Spotify’ın ‘’Kitaplığın’’ bölümündeki ‘’Senin İçin Hazırlandı’’ başlığına tıklamak yeterli. Your Daily Drive bu başlığın altında Haftalık Keşif, Çalma Listeleri gibi kişiselleştirmiş listelerin yanında yer alacak.

Kaynak: Mashable

Your Daily Drive, kullanıcıya özel seçilmiş şarkıları ve The Wall Street Journal, National Public Radio ve Public Radio International’dan haberlerin podcast formunda derlenmiş kısa hallerini sunan bir hizmet olacak. Servis dinleyicileri aradığı bilgi ve şarkılar bulmak adına radyo frekansları arasında dolaşmaktan kurtarmayı planlıyor. Her dinleyişte yeni bir içerikle gelecek Your Daily Drive, gün içinde yeni müzik ve haberlerle güncellenecek.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği