Snapchat’in yeni kameralı gözlüğü: Spectacles 2

Snap, Spectacles gözlüğünün yeni versiyonunu satışa sundu.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Snapchat, Spectacles adlı kameralı güneş gözlüğünün en çok şikayet edilen özelliklerinde iyileştirmeler ve değişiklikler yaparak Spectacles 2‘yu 150 Dolar fiyat etiketiyle satışa sundu.

Snap, Spectacles’ın ilk versiyonu sayesinde kullanıcıların gözlüğü kullanarak fotoğraf çekmek istediği, fotoğrafları daha az parlak renklerle çekmek istedikleri gibi detayları öğrenmiş oldu. En önemlisi ise kullanıcılar gözlüğü takarken tuhaf hissetmemek istiyordu. Bu yüzden de Spectacles’ın tasarımı, bazı teknik özellikleri ve elektroniği değiştirildi. Şirket, pek de işlevsel olmayan Spectacles gözlüğünden sadece 220 bin tane satabilmişti. Ancak bu ikinci model çok daha pratik ve kullanışlı.

Spectacles 2 sayesinde, ilk versiyondaki gibi sadece fotoğraf değil video da çekilebilecek. Su altında da kullanılabilen Spectacles 2 çok daha ince bir çerçeveye sahip ve şarj kılıfıyla birlikte satılıyor. Oniks siyah, yakut kırmızısı ve safir mavisi renk seçeneklerine sahip olan Spectacles 2’nun senkronizasyonu ilk versiyona göre çok daha iyi.

Kaynak: Tech Crunch

Snap, Spectacles adlı kameralı güneş gözlüğünün en çok şikayet edilen özelliklerinde iyileştirmeler ve değişiklikler yaparak Spectacles 2'yu 150 Dolar fiyat etiketiyle satışa sundu. Oniks siyah, yakut kırmızısı ve safir mavisi renk seçeneklerine sahip olan Spectacles 2, sadece fotoğraf değil video çekme imkanı da sunuyor. Sualtında da kullanılabilen Spectacles 2, çok daha ince bir çerçeveye sahip ve daha kullanışlı.

2 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği