Snapchat’e köpekler için de filtre geldi

Geçmişte insanların yüzünü köpeğe çeviren filtreleriyle ünlenen Snapchat şimdi de köpeklere özel filtreler hazırladı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Snapchat önce kullanıcıların yüzünü köpeğe çeviren filtreler kullanarak herkesin ilgisini çekti. Şimdi şirket her şeyi tam tersine çevirerek köpeklere özel filtreler hazırladı.

Özellikle köpekler için hazırlanan filtrelerin Snapchat’e gelmesiyle birlikte artık evcil hayvanınızın fotoğrafını çekip yüzünü komik hallere sokabilirsiniz. Köpekler için hazırlanan filtreler çok sevimli olsa da bu Snapchat’in evcil hayvan pazarına attığı ilk adım değil. Şirket geçtiğimiz ay da kediler için filtreler hazırlamıştı.

Şu anda köpekler için birkaç tane filtre mevcut. Bu filtreleri yukarıdaki tanıtım videosundan görebilirsiniz. Şirket daha fazla filtre geliştireceğini açıkladı. Yani yakında evcil hayvanlarımızı internette rezil etmek için daha fazla aracımız olacak.

Köpeklere özel filtreler şu anda Snapchat üzerinden kullanılabiliyor.

Kaynak: The Verge

Snapchat önce kullanıcıların yüzünü köpeğe çeviren filtreler kullanarak herkesin ilgisini çekti. Şimdi şirket her şeyi tam tersine çevirerek köpeklere özel filtreler hazırladı. Snapchat'te ayrıca kediler için de filtreler bulunuyor. Şirket yeni filtrelerin de yolda olduğunu söyledi.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği