Sizin için bütçenizi takip eden kredi kartı

Ideas 42 ekibi tarafından geliştirilen 'Feedback Card' adlı kredi kartı, kullanıcının harcamalarını takip ediyor ve bütçeyi aşmasını engelliyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Ideas 42 ekibi tarafından geliştirilen ‘Feedback Card‘ adlı kredi kartı, kullanıcının harcamalarını takip ediyor ve bütçeyi aşmasını engelliyor. Kredi kartının geçerli olduğu her yerde kullanılabilen Feedback Card, kullanıcıya günlük, haftalık ya da aylık olarak belirlenmiş limitten geriye ne kadar kaldığını gösteriyor. Böylece kullanıcı harcamalarını daha önce hazırladığı bütçeye göre sınırlandırıyor ve bütçesini aşmıyor.

Kartın sağ alt köşesindeki butona basıldığında, sağ üst köşedeki küçük LCD ekran kalan günlük limiti gösteriyor. Butona basıldıkça haftalık ve aylık limitler de ekrana geliyor.

Feedback Card’a birden fazla hesap bağlanabiliyor. Böylece tüm harcamalar tek bir kartla yapılıyor ve tüm hesaplar tek bir noktada toplanıyor.

Kullanıcıların verileri sadece kartın içindeki çipte tutulduğu için güvenlik açısından herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Tabii kartı çaldırmazsanız; ama o risk zaten tüm kredi kartlarında var.

Bir akıllı telefon uygulaması ile birlikte çalışan Feedback Card’ın verilerini kontrol etmeniz için telefonunuza dokundurmanız yeterli. Telefonda açılan uygulama üzerinden bütçenizi ve harcamalarınızı inceleyip yeni bütçe oluşturabilirsiniz.

Henüz kullanıma sunulmayan kart hakkında güncellemelerden haberdar olmak isteyenlerin site üzerinden e-posta listesine adını yazdırması gerekiyor.

Kaynak: Feedback Card

Ideas 42 ekibi tarafından geliştirilen 'Feedback Card' adlı kredi kartı, kullanıcının harcamalarını takip ediyor ve bütçeyi aşmasını engelliyor. Kredi kartının geçerli olduğu her yerde kullanılabilen Feedback Card, kullanıcıya günlük, haftalık ya da aylık olarak belirlenmiş limitten geriye ne kadar kaldığını gösteriyor. Böylece kullanıcı harcamalarını daha önce hazırladığı bütçeye göre sınırlandırıyor ve bütçesini aşmıyor.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği