Sinemia’nın global mücadelesi devam ediyor

Türk girişim Sinemia, ABD'li rakibi MoviePass'in yaşadığı sorunlardan faydalanmak için kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Türk girişim Sinemia, ABD’li rakibi MoviePass’in yaşadığı sorunlardan faydalanmak için kampanyalar sunmaya devam ediyor. Şirket bugün ABD’de ayda 9,99 Dolar’lık yeni planını açıkladı.

MoviePass yakın zamanda aylık abonelik ücretini 9,95 Dolar’da tutacağını ancak abonelerinin en fazla 3 filmi ücretsiz izleyebileceğini açıklamıştı (daha sonra alınacak biletler de indirimli olacak.).

Yeni Sinemia abonelik planı da ayda 3 film sunuyor ancak şirket kullanıcılarına ayrıca 2 boyutlu ve IMAX olmayan filmlerin biletlerini önceden satın alma imkanı sunuyor. MoviePass ise her gün izlenebilecek filmleri değiştiriyor ve abonelerinin biletlerini, filmi izleyecekleri gün sinema salonundan almasını istiyor.

Arkadaşını getirene ödül

Birkaç hafta önce Sinemia ayrıca arkadaşını davet eden abonelerini ödüllendiren bir kampanyayı duyurdu. Kampanya, arkadaşlarını diğer sinema aboneliklerini iptal etmeye ikna eden kişilere ödül veriyor. Bu hamle direkt olarak MoviePass’i hedef alıyor. Sinemia da MoviePass’i hedef aldığını inkar etmiyor. Şirket yeni planını açıklarken “MoviePass’in en son planıyla aynı fiyata” bir plan sunduklarını ifade etti.

Sinemia başka abonelik imkanları da sunuyor. Bunlar arasında aylık 3,99 Dolar’a tek bir film izleme ya da 14,99 Dolar’a IMAX ve 3D filmler de dahil olmak üzere 3 film izleme gibi seçenekler de yer alıyor.

Kaynak: TechCrunch

Türk girişim Sinemia, ABD'li rakibi MoviePass'in yaşadığı sorunlardan faydalanmak için kampanyalar sunmaya devam ediyor. Şirket bugün ABD'de ayda 9,99 Dolar'lık yeni planını açıkladı. MoviePass yakın zamanda aylık abonelik ücretini 9,95 Dolar'da tutacağını ancak abonelerinin en fazla 3 filmi ücretsiz izleyebileceğini açıklamıştı. Yeni Sinemia abonelik planı da ayda 3 film sunuyor ancak şirket kullanıcılarına ayrıca 2 boyutlu ve IMAX olmayan filmlerin biletlerini önceden satın alma imkanı sunuyor. MoviePass ise her gün izlenebilecek filmleri değiştiriyor ve abonelerinin biletlerini, filmi izleyecekleri gün sinema salonundan almasını istiyor. Sinemia ayrıca arkadaşlarını MoviePass üyeliğini iptal etmeye ikna eden kullanıcılarını ödüllendiriyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği