Samsung Galaxy Fold satışa hazır

Samsung’dan bir yöneticinin açıklamasına göre şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold yakında yayınlanıyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Galaxy Fold’un test ürünlerinin piyasadan toplanmasına sebep olan ekran sorunlarının çoğunun giderildiği, bu yüzden de beklenenden evvel piyasaya çıkabileceğini söyleyen Samsung yöneticisi Kim Seong-cheo, kesin çıkış için ise herhangi bir tarih vermedi.

Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Galaxy Fold, geçtiğimiz Nisan ayında test edilmek üzere belirli kullanıcılara ulaştırılmış, yaşanan ekran sorunları nedeniyle daha sonra apar topar geri toplanmıştı. Sorun çözülme aşaması uzayınca da ön siparişler iptal edilmiş ve para ödeyen kullanıcıların ücretleri iade edilmişti.

Galaxy Fold’un test ürünlerinin piyasadan toplanmasına sebep olan ekran sorunlarının çoğunun giderildiği, bu yüzden de beklenenden evvel piyasaya çıkabileceğini söyleyen Samsung yöneticisi Kim Seong-cheo, kesin çıkış için ise herhangi bir tarih vermedi. Galaxy Fold, geçtiğimiz Nisan ayında test edilmek üzere belirli kullanıcılara ulaştırılmış, yaşanan ekran sorunları nedeniyle daha sonra apar topar geri toplanmıştı. Sorun çözülme aşaması uzayınca da ön siparişler iptal edilmiş ve para ödeyen kullanıcıların ücretleri iade edilmişti.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği