Raspberry Pi ile çalışan taşınabilir synthesizer

Critter & Guitari'nin en önemli ürünü Organelle'e çeşitli güncellemeler yapılarak Organelle M adıyla piyasaya sürüldü.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Küçük bir gruba hitap ediyor olsa da Critter & Guitari, taşınabilir synthesizer (farklı türlerde müzik üretmek için kullanılan müzik aleti) devrinin büyük isimlerindendi. Şirket 2016 yılında markanın en gelişmiş enstrümanı olan Organelle’i piyasaya sürmüştü. Yakın zamanda da Organelle’e oldukça önemli güncellemeler yapıldı.

Yeni sunulan Organelle M’in içinde gömme hoparlör, mikrofon, MIDI girişi ve batarya güç kaynağı var. Böylece hareket halindeyken de çalabiliyorsunuz. Organelle M’in içinde 1.2GHz Quad-Core 64-bit işlemci, iki kat daha hızlı RAM ve USB WiFi adaptörü var. Cihazla ilgili en heyecan verici şeylerden biri ise artık Raspberry Pi ile çalışabiliyor olması. www.critterandguitari.com/ internet sitesinden 595 Dolar’a sipariş edilebilen Organelle M, Türkiye’ye de kargolanıyor.

Kaynak: Engadget

2016 yılında Organelle adlı synthesizer'ı çıkaran Critter & Guitari, Organelle'e önemli güncellemeler yaparak Organelle M adıyla yeni bir ürün çıkardı. Yeni sunulan Organelle M'in içinde gömme hoparlör, mikrofon, MIDI girişi ve batarya güç kaynağı var. Böylece hareket halindeyken de çalabiliyorsunuz. Organelle M'in içinde 1.2GHz Quad-Core 64-bit işlemci, iki kat daha hızlı RAM ve USB WiFi adaptörü var. Raspberry Pi ile çalışabilen bu yeni versiyonu 595 Dolar'a satın almak mümkün.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği