Oda kokuları da akıllandı: Pura Scents

Pura Scents, kendinize özel tasarladığınız kişisel kokuyla çalışan ve cep telefonunuzdan yönetebileceğiniz bir akıllı oda spreyi.

  • Pura Scents, Kickstarter’da başlattığı projeyleakıllı oda spreyi fikrini hayata geçirmeyi hedefliyor.
  • Aradığı fonu toplayabilirse 2017Haziran ayında kişiselleştirilmiş oda kokuları piyasada olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=YOxRN_E3V8Q

Kahve kokusuyla uyanmak ister misiniz? Eve gidip yeni yıkanmış çarşaf kokusuyla mı karşılaşmayı tercih edersiniz? Pura Scents herkesin moduna uygun seçebileceği yeni 15 koku sunuyor: Sonbahar Kahvesi, Geceyarısı Öpücüğü, Okyanus Kokusu…

Pura Scents, kokuya dayalı hayallerinizi gerçekleştirecek, akıllı telefonunuzdan yönetebileceğiniz bir ‘akıllı’ oda kokusu.

Yapmanız gereken tek şey bu kokulardan iki tanesini seçip oda kokusu cihazına yerleştirmek. Sonrası tamamen cep telefonunuzdan yönetilebiliyor. Kokunun yayılmasaatlerinidahibu şekildeprogramlayabiliyorsunuz. Koku kartuşubitmek üzereyken cihaz telefonunuzdansizi uyarıyor. Pura Scents aynı zamanda farklı renklerdeışık verebilenbir gece lambası (üstünde biradet USB yuvasıda bulunuyor).

Akıllı oda spreyini evinizin duvarındaki herhangi bir prize monte edebilir ve içerisinde bulunan iki adet koku bölmesini istediğiniz kokularla doldurabilirsiniz. Şu an Kickstarter’da devam etmekte olan proje için vereceğiniz 58 dolarlık erken destek sayesinde bir adet oda spreyi ve iki adet koku çeşidine sahip olabilirsiniz.Yorumunuz: