NVIDIA oyunlara Instagram benzeri filtreler uygulayacak

NVIDIA, GeForce Experience güncellemesi için yeni bir adım atarak oyunlara Instagram’da kullanılan filtrelere benzeyen filtreler uygulama imkanı sunacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Kaliforniya merkezli teknoloji şirketi NVIDIA, GeForce Experience güncellemesi için yeni bir adım atarak oyunlara Instagram’da kullanılan filtrelere benzeyen filtreler uygulama imkanı sunacak. Freestyle adı verilen beta özellik sayesinde oyunlarınızı 15 farklı filtreyle taçlandırabileceksiniz. Mesela Grand Theft Auto V’ı sepya tonlarda oynamak keyifli olmaz mıydı? Çok kullanışlı bir özellik gibi durmasa da en sevdiği oyunları farklı tonlarda yeniden tecrübe etmek isteyebilecek birçok oyun tutkunu olabilir.

Freestyle özelliği şu anda 100 kadar oyunu destekliyor. Resmi duyurusunun ardından daha fazla oyunu destekleyecek şekilde düzenlenmesi bekleniyor. Filtrelerden bahsetmişken, Nvidia’nın Ansel oyun içi kamerasına da birtakım filtreler eklediğini belirtmek gerek. Bu yeni özelliklere 9 Ocak’tan itibaren şirketin GeForce Experience yazılımından erişilebilecek. ‘Experimental Features’ özelliğini aktif hale getirerek filtrelere ulaşmak mümkün olacak.

Kaynak: Engadget

Kaliforniya merkezli teknoloji şirketi NVIDIA, GeForce Experience güncellemesi için yeni bir adım daha atarak oyunlara Instagram’da kullanılan filtrelere benzeyen filtreler uygulama imkanı sunacak. Freestyle adı verilen beta özellik sayesinde oyunlarınızı 15 farklı filtreyle taçlandırabileceksiniz. Çok kullanışlı bir özellik gibi durmasa da en sevdiği oyunları farklı tonlarda yeniden tecrübe etmek isteyebilecek birçok oyun tutkunu olabilir. Freestyle özelliği şu anda 100 kadar oyunu destekliyor. Resmi duyurusunun ardından daha fazla oyunu destekleyecek şekilde düzenlenmesi bekleniyor. Bu yeni özelliğe 9 Ocak’tan itibaren şirketin GeForce Experience yazılımından erişilebilecek.Bir yanıt

  1. Carnator avatarı
    Carnator

    Hocam daha önce yayınlanmış haberleri okumak için sürekli daha fazla göster butonuna tıklıyorum ve yarın kaldığım yerden devam edebilmek için hep daha fazla göster butonuna tıklamam gerekiyor. Buda epey yorucu kimsenin o kadar zamanı yok buna nasıl bir çözüm arıyorsunuz acaba?
    Ben önereyim geçmiş haberler numaralandirilicak ve numarayı yazarak istediğim yere yönlendirilecem
    Bu kadar basit

Yorumunuz: