Normal bisikleti elektrikli bisiklete çeviren aparat

Swytch adlı aparat sayesinde bisikletinizin tasarımında ve kullanım şeklinde değişiklik yapmadan elektrikli bir bisiklete çevirebilirsiniz.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Swytch, herhangi bir bisikleti elektrikli bisiklete dönüştürebilen bir aparat. Aparat sayesinde bisikletinizin tasarımında ve kullanım şeklinde bir değişiklik yapmadan kolayca elektrikli bisiklete çevirebiliyorsunuz. Swytch, bisikletin ön kısmına yerleştirilen su geçirmez güç kaynağı, fren sensörü, pedal sensörü ve motorlu bir tekerlekten oluşuyor.

Swytch’in yenilikçi tasarımı sayesinde güç kaynağını takıp çıkararak bisikleti elektrikli ya da normal şekilde kullanmak mümkün oluyor. Aparatın ağırlığı ise diğer elektrikli bisikletlerin yarısı kadar. Tekerlekteki motorun ağırlığı 1,5 kilogram iken bisikletin ön kısmına takılan güç kaynağının ağırlığı 2,1 kilogram. Değiştirilebilen beş farklı güç modu sayesinde aparat, 40-80 kilometre arası yolculuk yapılmasına imkan sağlıyor. Aparatın tam olarak şarj olması ise 3 saat sürüyor.

Şu anda Indiegogo’da fonlama sürecinde olan Swytch destekçilerini bekliyor. Aparatın şuanki fiyatı 299 Dolar. ABD ve Avrupa’ya ücretsiz kargoyla gönderilecek ürünün dünyadaki her yere gönderimi var. Aparatın tahmini teslim tarihi 2018 yılının Nisan ayı olarak belirlenmiş durumda.

Kaynak: Indiegogo

Swytch, herhangi bir bisikleti elektrikli bisiklete dönüştürebilen bir aparat. Bisikletinizin tasarımında ve kullanım şeklinde bir değişiklik yapmadan kolay şekilde elektrikli bir bisiklete çevirebilirsiniz. Swytch, bisikletin ön kısmına yerleştirilen su geçirmez güç kaynağı, fren sensörü, pedal sensörü ve motorlu bir tekerlekten oluşuyor. Swytch’in yenilikçi tasarımı sayesinde güç kaynağını takıp çıkararak bisikleti elektrikli ya da normal şekilde kullanmak mümkün oluyor. Swytch’in ağırlığı ise diğer elektrikli bisikletlerin yarısı kadar. Değiştirilebilen beş farklı güç modu sayesinde aparat, 40-80 kilometre arası yolculuk yapılmasına imkan sağlıyor. Aparatın tam olarak şarj olması ise 3 saat sürüyor. Şu anda Indiegogo’da fonlama sürecinde olan Swytch destekçilerini bekliyor. Aparatın şuanki fiyatı 299 Dolar. ABD ve Avrupa’ya ücretsiz kargoyla gönderilecek ürünün dünyadaki her yere gönderimi var.Bir yanıt

  1. Oğuz avatarı
    Oğuz

    Keşke manuel tekerlekli sandalyeler içinde böyle bir sistem gelse.

Yorumunuz: