Netflix izlemek için önce hak etmek gerekiyor

Netflix Kişisel Antrenör programı, fitness takip cihazlarına bağlanıyor ve egzersiz hedeflerinizi gerçekleştirmezseniz Netflix'i kullanmanıza izin vermiyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Pek çoğumuz Netflix izlemek için fazladan bir motivasyona ihtiyaç duymuyoruz ancak spor yapmak için neredeyse hepimizin ciddi teşviklere ihtiyacı var. Bu probleme bir çözüm olarak Netflix, Kişisel Antrenör programını kullanıma sunuyor. Bu program, Fitbit gibi fitness takip cihazlarına bağlanarak, kişisel egzersiz hedeflerinizi gerçekleştirmediğiniz taktirde Netflix’i kullanmanıza izin vermiyor.

Proje kullanıcıların Netflix karakterlerini kişisel antrenörleri olarak seçmelerini sağlıyor. Tarzınıza göre sert bir antrenör olan Jessica Jones‘u ya da esprili bir antrenör olan Titus Andromedon’u tercih edebilirsiniz. The Crown dizisinden Kraliçe II. Elizabeth’i de kendinize antrenör olarak seçmeniz mümkün.

Spor yaparken izleyin

Proje ayrıca Netflix Kişisel Antrenörü’nüzü Bluetooth aracılığıyla tabletinize ya da telefonunuza da bağlamanızı sağlıyor. Böylece bir yandan spor yaparken bir yandan Netflix izleyebiliyorsunuz. Böyle bir durumda izlemek istediğiniz videolar, sadece hareket etmeye devam ettiğiniz sürece oynayacak.

Netflix Kişisel Antrenör’ü ayarlamak için bazı temel elektronik ve yazılım yetenekleri gerekli. Konuyla ilgilenen kullanıcılar, makeit.netflix.com adresinden gerekli talimatları ve ihtiyaç duyulacak malzemelerin listesini alabilir.

Kaynak: PSFK

Pek çoğumuz Netflix izlemek için fazladan bir motivasyona ihtiyaç duymuyoruz ancak spor yapmak için neredeyse hepimizin ciddi teşviklere ihtiyacı var. Bu probleme bir çözüm olarak, Netflix, Kişisel Antrenör programını kullanıma sunuyor. Bu program, Fitbit gibi fitness takip cihazlarına bağlanarak, kişisel egzersiz hedeflerinizi gerçekleştirmediğiniz taktirde Netflix'i kullanmanıza izin vermiyor.

2 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği