Netflix 2018’de 80 film çekecek

Televizyon endüstrisini baş aşağı eden Netflix, şimdi de yönünü film endüstrisine çevirdi. Şirket 2018'de 80 adet orijinal film çekecek.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Televizyon endüstrisini baş aşağı eden Netflix, şimdi de yönünü film endüstrisine çevirdi. Şirketin içerik yetkilisi Ted Sarandos, 2018’de 80 tane orijinal film üretmeyi planladıklarını duyurdu. Şirketin film fikirleri arasında geleneksel filmler olduğu gibi belgeseller de mevcut. Ayrıca şirket, salı günü yaptığı açıklamada 2018 yılında içeriğe 8 milyar Dolar yatırım yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Netflix, film yapımlarında henüz dizilerde olduğu kadar başarılı değil fakat bu durum yakında değişecek gibi görünüyor. Netflix’in, büyük yıldızların yer alacağı büyük bütçeli yapımlar üretme çabaları mevcut. Örneğin; Will Smith’in oynadığı, 90 milyon Dolar’lık bir bütçeye sahip Bright, Robert De Niro’nun yer aldığı Martin Scorsese’in yönettiği The Irishman gibi önemli yapımları var.

Kaynak: Mashable

Televizyon endüstrisini baş aşağı eden Netflix, şimdi de yönünü film endüstrisine çevirdi. Şirket 2018'de 80 adet orijinal film çekecek. Ayrıca şirket, salı günü yaptığı açıklamada 2018 yılında içeriğe 8 milyar Dolar yatırım yapmayı hedeflediklerini söyledi. Netflix'in, büyük yıldızların yer alacağı büyük bütçeli yapımlar üretme çabaları mevcut. Örneğin; Will Smith'in oynadığı, 90 milyon Dolar'lık bir bütçeye sahip Bright, Robert De Niro'nun yer aldığı Martin Scorsese'in yönettiği The Irishman gibi önemli yapımları var.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği