McDonald’s arılar için restoran açtı

Dünyanın en büyük fast-food restoran zincirlerinden McDonald’s, arıları koruma projesi dahilinde en küçük restoranını kurdu: McHive.

Haber Özeti

Tam Sürüm

McDonald’s, Norveç menşeli yaratıcı ajans NORDDDB ile yaptığı ortaklık sonucu, arıları koruyacak bir tasarım ortaya çıkardı. Dünyanın en küçük McDonalds’ı olarak şimdiden ünlenen bu küçük evin adı, kovan kelimesinin İngilizce karşılığı Hive’ın kullanımıyla birlikte McDonalds’ı andıran bir kelime oyunu olacak şekilde McHive adını taşıyor. Şimdilik İsveç’teki bazı McDonald’s şubelerinde yer alan McHive’lar adlarından da anlaşılacağı gibi birer arı kovanı.

Kaynak: My Modern Met

McDonald’s, Norveç menşeli yaratıcı ajans NORDDDB ile yaptığı ortaklık sonucu, arıları koruyacak bir tasarım ortaya çıkardı. Dünyanın en küçük McDonalds’ı olarak şimdiden ünlenen bu küçük evin adı, kovan kelimesinin İngilizce karşılığı Hive’ın kullanımıyla birlikte McDonalds’ı andıran bir kelime oyunu olacak şekilde McHive adını taşıyor ve şimdilik İsveç’teki bazı McDonald’s şubelerinde yer alıyorlar.

2 Yorum

  • Önce hayvan çiftliklerindeki hayvanlara yapilan ve yapilabilecek işkencelere çözum bulsunlar…özellikle mcdonald çiftliklerindeki…biraksinlar göz boyamalari…

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği