Love Death + Robots’un ilham kaynağı eserler

Netflix'in yeni popüler animasyon dizisi Love Death + Robots'un ilham aldığı bilim kurgu eserlerine kitap formatında da erişmek mümkün.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Netflix bu ay Love Death + Robots adlı yeni kısa animasyon dizisini yayınladı. Joshua Donen, Jennifer Miller ve Deadpool’un yönetmeni Tim Miller tarafından hazırlanan bu dizide Oscar Ödüllü yönetmen David Fincher’ın da parmağı var. Birbirinden bağımsız bilim kurgu ve fantezi hikayelerinden oluşan dizide bolca şiddet ve cinsellik bulmak da mümkün. Bazı bölümler ise ailenizle de izleyebileceğiniz kadar ‘sakin’.

Bu hikayeler birçok kişinin ilgisini çekti. Sosyal medyada dizi uzun süre gündemde kaldı. Eğer siz de diziyi izleyip hikayelerden hoşlandıysanız iyi bir haberimiz var. Dilerseniz bu hikayelerin çoğunu kitap olarak da okuyabiliyorsunuz. Birçok hikaye daha önceden yazılmış bilim kurgu romanlarından uyarlanmış. Dizinin yapımcılarına ilham veren kitaplar şunlar:

Not: Kitapların Türkçe çevirilerini göremedim. Eğer herhangi birinin bildiğiniz bir çevirisi varsa lütfen yorumlarda paylaşın.

Kaynak: Barnes & Noble

Netflix'in yeni popüler animasyon dizisi Love Death + Robots'un ilham aldığı bilim kurgu eserlerine kitap formatında da erişmek mümkün. Dizinin yapımcılarına ilham veren kitaplar şunlar:

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği