Krypton’da bir çok DC karakteri yer alacak

Yeni DC Comics dizisi Krypton'da, zamanda yolculuk ederek Superman'in doğmasını engellemeye çalışan pek çok karakter olacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Yeni DC Comics dizisi Krypton’un, Gotham’ın düşük bütçeli versiyonu olacağını düşündüyseniz çok yanılmış olabilirsiniz. 2018’de yayınlanması planlanan dizi şimdiye dek Superman‘in gezegeninde geçen, Çelik Adam’ın büyükbabası Seg-El‘i izleyen bir dizi olarak tanıtılmıştı. Ancak DC Comics Başkanı Geoff Johns cumartesi günü Comic-Con’da yaptığı açıklamada, dizide bir çok DC karakteri göreceğimizi çünkü dizide zamanda yolculuk eden karakterler olacağını söyledi.

“Burada bir çok DC karakteri göreceksiniz” diyen Johns “Dizi, Superman’in hayata gelmesini engellemeye çalışan bir çok günümüz karakterini barındırıyor.” şeklinde konuştu.

Şimdiye kadar dizide yer alacağı bilinen karakterler arasında Braniac ve Doomsday gibi Superman’in bilindik düşmanlarının yanı sıra Hawkwoman ve gezegenler arasında ışınlanabilen Adam Strange adlı eski bir DC kahramanı da bulunuyor. İki eski Kripton Tanrısı Nightwing ve Flamebird de DC’nin Taht Oyunları’nın ejderhalarına cevabı olarak karşımıza çıkıyor.

New Gods karakterleri de gelebilir

Johns şimdilik adı açıklanmayan başka popüler DC karakterlerinin de dizide yer alacağını belirtti. Ayrıca panelde, DC hayranları, Jack Kirby’nin New Gods serisinden karakterlerin de kullanılabileceğinin altını çizdi. Öte yandan Johns, DC’nin içinde zamanda yolculuk geçen diğer dizisi Legends of Tomorrow ile bir karakter alışverişi olmayacağını net bir şekilde ifade etti.

Dizi aynı zamanda Superman’in, Çelik Adam filmlerinde de görünen Hayalet Bölge’de esir olan düşmanı General Zod‘un bir atasını da görme şansı bulacağız. Herhangi birinin Zod’un önünde diz çökmesi gerekecek mi bilinmiyor. Ancak böyle bir gelişme yaşanması hiç de şaşırtıcı olmaz.

Kaynak: Mashable

Yeni DC Comics dizisi Krypton'un, Gotham'ın düşük bütçeli versiyonu olacağını düşündüyseniz çok yanılmış olabilirsiniz. 2018'de yayınlanması planlanan dizi şimdiye dek Superman'in gezegeninde geçen, Çelik Adam'ın büyükbabası Seg-El'i izleyen bir dizi olarak tanıtılmıştı. Ancak DC Comics Başkanı Geoff Johns cumartesi günü Comic-Con'da yaptığı açıklamada, dizide bir çok DC karakteri göreceğimizi çünkü dizide zamanda yolculuk eden karakterler olacağını söyledi.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği