Yeni Batman’le tanışın: Robert Pattinson

DC çizgi romanlarının en ünlü kahramanı Batman’i bu sefer beyaz perdeye taşıyacak ismin, genç oyuncu Robert Pattinson olacağı söyleniyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Şu ana kadar birçok kez sinemaya uyarlanan çizgi roman kahramanı Batman’i, yeni filmde kimin canlandıracağı, neredeyse, belli oldu. Harry Potter’daki Cedric Diggory rolüyle tanınmaya başlayan ve asıl patlamasını Alacakaranlık serisiyle yapan Robert Pattinson yeni Batman filminde geceleri Batman olarak suçlularla savaşan zengin ama yalnız Bruce Wayne’i canlandırması en muhtemel isim olarak görülüyor. Variety’nin haberine göre Pattinson’ın rolü aldığı kesinleşmese de, Warner Bros’la görüşmelerde son düzlüğe girilmiş durumda.

Şu ana kadar Batman’i beyazperdede canlandıran oyuncular arasında Adam West (1966), Michael Keaton (1989), Val Kimler (1995), George Clooney (1997), Christian Bale (2005) ve Ben Affleck (2016) var.

Kaynak: The Guardian

Şu ana kadar birçok kez sinemaya uyarlanan çizgi roman kahramanı Batman’i, yeni filmde kimin canlandıracağı, neredeyse, belli oldu. Harry Potter’daki Cedric Diggory rolüyle tanınmaya başlayan ve asıl patlamasını Alacakaranlık serisiyle yapan Robert Pattinson, yeni Batman filminde geceleri Batman olarak suçlularla savaşan zengin ama yalnız Bruce Wayne’i canlandırması en muhtemel isim olarak görülüyor. 2 yanıt

  1. Serdar avatarı
    Serdar

    Oyunculuğu çok iyi oynar bence batman’i ama tip olarak Bruce Wayne bilemiyorum insanın içine sinmiyor.

  2. Elif avatarı
    Elif

    Ona bayiliyorum bu kadari yeterli bence.

Yorumunuz: