Kedi için tasarlanan elektrikli kaykay

Kim Pimmel'ın yeni 'kendin yap' projesi, sıradan bir kaykayı, kedimizin evde gezinmesi için nasıl elektrikli bir kaykaya dönüştürebileceğimizi gösteriyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Kim Pimmel bugüne kadar gördüğümüz en ilginç ve eğlenceli evcil hayvan ürünlerini geliştiren bir tasarımcı, fotoğrafçı ve mucit. Pimmel’ın yeni ‘kendin yap’ (DIY) projesi, sıradan bir kaykayı, kedimizin evde gezinmesi için nasıl elektrikli bir kaykaya dönüştürebileceğimizi gösteriyor.

Kaykayın gaz pedalının içine küçük bir mama konuyor. Kedi bu mamayı almak için pedalı kendine doğru çekmek zorunda. Pedal çekildiğinde ise elektrikli kaykay hareket etmeye başlıyor. Görünüşe göre bu gezinti kedinin de hoşuna gidiyor. Ya da en azından kedi hareket etmeyi umursamıyor zira kedinin yüz ifadesine bakıp herhangi bir şeyden hoşlandığını söylemek güç.

Kaynak: Design Boom

Tasarımcı, fotoğrafçı ve mucit Kim Pimmel'ın yeni 'kendin yap' (DIY) projesi, sıradan bir kaykayı, kedimizin evde gezinmesi için nasıl elektrikli bir kaykaya dönüştürebileceğimizi gösteriyor. Kaykayın gaz pedalının içine küçük bir mama konuyor. Kedi bu mamayı almak için pedalı kendine doğru çekmek zorunda. Pedal çekildiğinde ise elektrikli kaykay hareket etmeye başlıyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği