Kablosuz kulaklık ve küpe bir arada

22 yaşında bir Twitter kullanıcısının Apple'ın kablosuz kulaklığı Airpod'lar için tasarladığı küpeler kısa sürede ilgi odağı oldu.

Haber Özeti

Tam Sürüm

22 yaşında bir Twitter kullanıcısının Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpod’lar için tasarladığı küpeler kısa sürede ilgi odağı oldu. Gabrielle Reilly adlı genç tasarımcı Twitter sayfasından 26 Ocak’ta paylaştığı fotoğraflarda bir çift küpenin ucuna kablosuz Airpod kulaklıkları takmıştı. 14 saniyelik bir video da yayınlayan kullanıcı, videoda kafasını salladığında da kulaklıkların düşüp kaybolmadığını gösterdi.

Videoyu “Airpod’dan küpe yaptım. Daha iyi fotoğraflar çekene kadar bunları paylaşmayacaktım ama olsun.” ifadesi bulunuyordu. 22 yaşındaki genç BuzzFeed News‘a yaptığı açıklamada bu küpeleri yapma amacının kablosuz kulaklıklarını kaybetmekten korkması olduğunu söyledi.

Reilly “Kulaklıklarımı kaybetmeyi kesinlikle reddediyorum. Daha önce iki çift Beats bluetooth kulaklığımı ve diğer kulaklıklarımı kedim çiğnedi. Ben de kablosuz diye Airpod’ları aldım ama bunları da bağlayacak bir şeye ihtiyacım vardı. Ben de bu yüzden küpe yaptım. Ayrıca kulaklıkları bağlayabileceğim bir kolyem de var. Küpeleri yapmak yaklaşık 1 saatimi aldı çünkü Airpod’ları küpeye bağlayan parçayı özel olarak üretmem gerekti.” dedi.

Video Twitter’da paylaşıldığı günden bu yana 200 binden fazla beğeni aldı ve yaklaşık 50 bin kez retweet edildi. Videoya gelen ilginin ardından Reilly bir shopify sayfası üzerinden tanesi 20 Dolar’a ‘Airing’ küpelerden satmaya başladı.

Kaynak: DesignBoom

22 yaşında bir Twitter kullanıcısının Apple'ın kablosuz kulaklığı Airpod'lar için tasarladığı küpeler kısa sürede ilgi odağı oldu. Gabrielle Reilly adlı genç tasarımcı Twitter sayfasından 26 Ocak'ta paylaştığı fotoğraflarda bir çift küpenin ucuna kablosuz Airpod kulaklıkları takmıştı. 14 saniyelik bir video da yayınlayan kullanıcı, videoda kafasını salladığında da kulaklıkların düşüp kaybolmadığını gösterdi. Video 200 binin üzerinde beğeni ve yaklaşık 50 bin retweet aldı.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği