IT Chapter Two’nun fragmanı yayınlandı

Stephen King'in aynı adı taşıyan ünlü romanından sinemaya uyarlanan IT'in devam filmi, 6 Eylül'de vizyona girecek.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Stephen King’in aynı adı taşıyan ünlü kitabından sinemaya uyarlanan IT’in (O) devam filminin fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini yine Andy Muschietti’nin yaptığı filmin ana karakteri Pennywise rolünde de, ilk filmdeki gibi yine İsveçli oyuncu Bill Skarsgård var. 2017’de vizyona giren ve olumlu eleştirilerin yanında 700 Milyon Dolarlık gelirle büyük bir gişe başarısı yakalayan IT’in bıraktığı yerden devam edecek filmde ayrıca Beverly rolünde Oscar adayı oyuncu Jessica Chastain dışında, James McAvoy, Bill Hader, Jay Ryan ve James Ranson gibi oyuncular yer alıyor.

27 yıl sonra hikaye yeniden başlıyor

Önceki filmin 27 yıl sonrasında geçen filmin konusu kısaca şöyle: Artık yetişkin bir genç kadın olan Beverly, Derry kasabasındaki ailesinin yanına döner ve babasının bir süre önce hayatını kaybettiğini, ailesinin evinin de Bayan Kersh isimli yaşlıca bir kadına satıldığını öğrenir. Beverly, kasabada önceki filmden tanıdığımız ve her biri artık birer yetişkin olan eski arkadaşlarıyla bir araya gelir ve olaylar gelişir.

Yazar Stephen King’in tam destek verdiği ve Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak IT Chapter Two’nun dünya çapında, IMAX seçeneğiyle 6 Eylül’de vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak: Warner Bros. YouTube, NME

Stephen King'in ünlü kitabından sinemaya uyarlanan IT’in (O) devam filminin ilk fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi ine Andy Muschietti’nin yaptığı filmin ana karakteri Pennywise rolünde yine İsveçli oyuncu Bill Skarsgård var. 2017’de vizyona giren ve olumlu eleştirilerin yanında 700 Milyon Dolarlık gelirle büyük bir gişe başarısı yakalayan IT’in bıraktığı yerden devam edecek filmde ayrıca Beverly rolünde Oscar adayı oyuncu Jessica Chastain dışında, James McAvoy,  Bill Hader, Jay Ryan ve James Ranson gibi oyuncular yer alıyor. Film dünya çapında IMAX seçeneğiyle 6 Eylül'de vizyona girecek.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği