John Wick 4 onaylandı

Pazartesi günü duyurulduğu üzere son zamanların dikkat çeken aksiyon film serisi John Wick’in dördüncüsü yolda.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Henüz üçüncü film Türkiye’de yeni vizyona girmişken, ‘’John Wick’’in yapım şirketi Lionsgate, serinin dördüncü bir filmle devam edeceğini duyurdu, üstelik bir de vizyon tarihi verdi: 21 Mayıs 2021.

Halen gösterimde olan “John Wick: Chapter 3 – Parabellum” açılış haftasında 66 ülkede 35 milyonluk gişe yapmış bulunuyor. Filmin Keanu Reeves tarafından canlandırılan kahramanı eski tetikçi John Wick’i bu filmde, peşindeki suikastçilerden kaçmaya çalışırken izliyoruz. Yönetmenliğini Chad Stahelski’nin yaptığı filmde Reeves dışında Halle Berry, Laurence Fishburne, Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Ian McShane ve Lance Reddick rol alıyor.

Kaynak: Variety

Henüz üçüncü film Türkiye’de yeni vizyona girmişken, ‘’John Wick’’in yapım şirketi Lionsgate, serinin dördüncü bir filmle devam edeceğini duyurdu, üstelik bir de vizyon tarihi verdi: 21 Mayıs 2021. Filmin Keanu Reeves tarafından canlandırılan kahramanı eski tetikçi John Wick’in maceralarını anlatan filmde Reeves dışında Halle Berry, Laurence Fishburne, Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Ian McShane ve Lance Reddick rol alıyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği