Hoşlandığı kadını bulabilmek için Nicole isimli 246 kişiye e-posta atan adam

Tanıştığı kadını bulmak için bir üniversitenin e-posta listesindeki Nicole isimli herkese e-posta gönderen genç, bütün Nicole'leri bir araya getirmiş oldu.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Carlos Zetina adlı genç, üniversite kampüsünde bir kadınla tanıştığında hakkında çok az şey biliyordu; ismi Nicole olan kadın Hollandalıydı ve Calgary Üniversitesi’nde okuyordu. Nicole’ün Carlos’a verdiği telefon numarası yanlış çıkınca Carlos çılgınca bir şey yapmaya karar verdi: Calgary Üniversitesi’nin bütün e-posta listelerini tarayarak ismi Nicole olan herkese toplu bir e-posta gönderdi:

“Merhaba, bu bütün Nicole’lere gönderilen toplu bir e-postadır. Eğer aşağıdaki betimleme size uymuyorsa veya uyuyorsa ama benimle konuşmak istemiyorsanız görmezden gelebilirsiniz. Eğer ismin Nicole ise, Hollandalıysan ve Nietzche’nin iç karartıcı olduğunu düşünüyorsan bana mesaj at. Bu arada ben dün gece senle arkadaşlarını eve bırakan Carlos.”

Nicole’leri birleştirdi

Carlos aralarında üniversite personeli, öğrenci ve fakülte üyeleri bulunan toplamda 246 Nicole’e e-posta gönderdi. İşini şansa bırakmak istemeyen Carlos aramalarına Nicolette ve Nickie isimlerini de dahil etti. Carlos’un bu çabası aradığı Nicole’ü bulmasını sağlamadıysa da Calgary Üniversitesi’nin bütün Nicole’lerini bir araya getirmesini sağladı.

Mesela CBC’ye açıklama yapan Nicole Thompson, “Nicole’ler grubunda benzer araştırma alanlarında çalıştığımızı fark ettiğim bir Nicole var. İleride iş birliği içinde çalışmayı düşünüyoruz” dedi. Nicole’ler grubu bölgedeki bir barda bir araya bile geldi.

Bu olay ağızdan ağıza yayılırken birisi Facebook grubuna Nicole Toetenel adlı genç kadını ekledi. Hollanda’dan gelen bir değişim öğrencisi olduğunu söyleyen Toetenel, Zetina’nın aradığı Nicole idi. Kanada’da kullandığı numarayı doğru hatırlayamayan Nicole, Carlos’a yanlış bir numara vermiş. Üniversiteye değişim öğrencisi olarak geldiği için de üniversite e-posta listesinde olmayan Nicole Teotenel bu yüzden Nicole festivalini kaçırmış.

CBC’ye açıklama yapan ‘gerçek’ Nicole, Carlos ile kahve içmek üzere sözleştiklerini ancak bunun arkadaşça bir buluşma olacağını söyledi.

Kaynak: Mashable

Barda tanıştığı ve numarasını yanlış veren Nicole'ü bulabilmek için üniversitedeki 246 Nicole'e e-posta gönderen Carlos Zetina adlı genç, Calgary Üniversitesi'ndeki bütün Nicole'leri bir araya getirdi. Carlos aradığı kişiyi çılgın fikri sayesinde bulamadı çünkü bir süre sonra anlaşıldı ki aranan Nicole üniversiteye değişim öğrencisi olarak gelmişti. Doğal olarak e-posta listelerinde yer almıyordu. Ülkede kullandığı telefon numarasını da yanlış veren Nicole Teotenel, CBC'ye yaptığı açıklamada Carlos ile arkadaşça görüşerek birer kahve içmeyi düşündüklerini söyledi.

3 Yorum

  • faceden kızın arkadaşlarına baktım, hala çocuğu eklememiş! ulan çocuk uluslararası medyaya yağmış aşkını, kız hala oğlanı iplemiyor. zalımın kızı Nicole, güzelliğin 10 pare etmez Carlos’daki aşk olmasa.

  • Arkadaşçaymış. Adam kıza aşık olmuş yüzlerce kişiye mesaj atmış yaptığı iş viral olmuş Nicole hanım hala arkadaşça buluşabilirim diyor.

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği