Harley Davidson ‘özgürce gezecek’ stajyerler arıyor

#findyourfreedom adlı bir staj programı başlatan Harley Davidson, stajyerlerin seyahat ederek motosiklet tecrübesi kazanmasını sağlayacak.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Harley Davidson, ofiste getir götür işleri yapacak stajyerler değil ‘özgürce gezecek’ stajyerler arıyor.

Harley Davidson’ın #findyourfreedom staj programı kapsamında stajyerler, motosiklet kullanmayı ve ABD’de seyahat ederken motosiklet kültürünü keşfetmeyi öğrenecek. Motosikletleriyle özgürce gezen stajyerler bir yandan da yolculuklarını sosyal medyada paylaşarak Harley Davidson’ın pazarlama ekibi adına çalışmış olacak. Şirketin etkinliklerine ve toplantılarına da katılmaları beklenen stajyerler, Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat dahil olmak üzere şirkete ait sosyal medya sayfaları için içerik üretecek.

Üniversite üç ve dördüncü sınıf öğrencileri ve sosyal medya alanında ilerlemek isteyen yeni mezunlara açık olan staj programı 12 hafta sürüyor. Başvuru için video hazırlama, makale yazma veya bir fotoğraf kolajı hazırlama şartı var. Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için Harley Davidson’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Fortune

Harley Davidson, ofiste getir götür işleri yapacak stajyerler değil 'özgürce gezecek' stajyerler arıyor. #findyourfreedom staj programı kapsamında stajyerler, motosiklet kullanmayı ve ABD'de seyahat ederken motosiklet kültürünü keşfetmeyi öğrenecek. Motosikletleriyle özgürce gezen stajyerler bir yandan da yolculuklarını sosyal medyadan paylaşarak Harley Davidson'ın pazarlama ekibi adına çalışmış olacak. Ayrıca şirketin sosyal medya hesapları için içerik üretmeleri de gerekecek.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği