Game of Thrones’un sanal gerçeklik oyunu hazır

HTC ve HBO özel “Game of Thrones” sanal gerçeklik oyununun bugün (31 Mayıs) piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

‘’Beyond the Wall’’ (Duvarın Ötesinde’) adını taşıyan oyun, kullanıcıları Yedi Krallık’ı korumak adına krallığın Kuzey sınırındaki Duvar’a götürüyor. Night’s Watch ekibinden birinin karakterini üstlenecek oyuncular, kılıç becerilerini ak gezen bir kutup ayısına ve bir yığın başka zombiye karşı test edebilecekler. Oyun, özellikle film sektöründeki iddialı işleriyle bilinen dijital efekt şirketi Framestore tarafından geliştirilmiş; bu da oyundaki sanal gerçeklik deneyiminin çok iyi olabileceği ipucunu veriyor.

‘’Beyond the Wall’u oynamak için bir illa Vive marka bir sanal gerçeklik başlığına ihtiyaç yok. Viveport’tan herhangi bir VR başlığı için oyun indirilebiliyor. Oyun HTC VIVE ve Oculus Rift desteğiyle sunulacak. Oyuna erişmek için aylık 12,99 Dolar fiyatı olan Infinity üyeliğinizin olması gerekiyor.

Kaynak: The Next Web

‘’Beyond the Wall’’ (Duvarın Ötesinde’) adını taşıyan oyun, kullanıcıları Yedi Krallık'ı korumak adına krallığın Kuzey sınırındaki Duvar’a götürüyor. Night’s Watch ekibinden birinin karakterini üstlenecek oyuncular, kılıç becerilerini ak gezen bir kutup ayısına ve bir yığın başka zombiye karşı test edebilecekler. ‘’Beyond the Wall’u oynamak için bir illa Vive marka bir sanal gerçeklik başlığına ihtiyaç yok. HTC VIVE ve Oculus Rift desteğiyle gelen oyunu indirmek için Infinity üyeliği bulunması gerekiyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği