Game of Thrones setinde şimdi de su şişesi unutuldu

HBO’da Pazar gecesi son bölümü yayınlanan Game of Thrones’un önceki bölümlerinden birinde de karton bir kahve bardağı göze çarpmıştı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Geçtiğimiz Pazar sekiz sezon sonrası yaptığı finalle sona eren Game of Thrones dizisi, son sezonunda sette unutulan nesnelerle konuşuluyor. Sadece iki hafta evvel yayınlanan dördüncü bölümde Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in konuştukları sahnedeki masada bir kahve zinciri markasının karton bardağı görülmüş ve bu hata sosyal medyada epey konuşulmuştu. Dizinin son bölümüne ise bu sefer unutulan plastik su şişesi damga vurdu. Şişe, dizinin sonlarına doğru bir sahnede, Samwell Tarly’s nin ayağının arkasında görülüyor. HBO dördüncü bölümdeki kahve bardağını daha sonra dijital yollarla silmişti, bu bölümde de aynı formülü uygulaması bekleniyor.

Kaynak: ABC7 

Geçtiğimiz Pazar sekiz sezon sonrası yaptığı finalle sona eren Game of Thrones dizisi, son sezonunda sette unutulan nesnelerle konuşuluyor. Sadece iki hafta evvel yayınlanan dördüncü bölümde Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in konuştukları sahnedeki masada bir kahve zinciri markasının karton bardağı görülmüş ve bu hata sosyal medyada epey konuşulmuştu. Dizinin son bölümüne ise bu sefer unutulan plastik su şişeleri damga vurdu. Şişe, dizinin sonlarına doğru bir sahnede, Samwell Tarly's nin ayağının arkasında görülüyor. 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği