Taht kavgası 2019 sonuna kadar sürecek

Yılın en çok merak edilen dizilerinden Game of Thrones’un (Taht Oyunları) 2019 yılına kadar devam edebilir.

Haber Özeti

Tam Sürüm

[inlinetweet prefix=”” tweeter=”” suffix=””]Yılın en çok merak edilen dizilerinden Game of Thrones’un (Taht Oyunları) yedinci sezonu sona erdi.[/inlinetweet] Sekizinci ve son sezonunsa ne zaman yayımlanacağı şimdiden merak ediliyor.

Entertainment Weekly’den James Hibberd’ın HBO’nun Program Bölümü Başkanı Casey Bloys’la yaptığı röportaj konu hakkında ipucu veriyor. Bloys’a göre son sezon serinin yaratıcıları David Benioff ve D. B. Weiss’ın senaryoyu yazdıktan sonraki ihtiyaçlarına göre 2018 yerine 2019 yılında gösterime girebilir. Şimdiye kadarki ilk altı sezonu ilkbaharda yayımlanan dizi ilk defa bu sene çekim esnasında ‘kış şartlarına ihtiyaç duyması’ndan ötürü yaz ayında yayımlandı.

HBO’nun en popüler dizisi olan seri, final bölümünün 12,1 milyon kişi tarafından izlenmesiyle de bir rekora imza attı. İzleyici sayısı, geçen seneki sezon finaline göre (8,9 milyon) yüzde 36 arttı, ayrıca şirket tarafından HBO Go ve HBO Now uygulamaları dahil 16,5 milyon kişinin 79 dakikalık sezonu izlediği açıklandı.

Yeni sezon çalışmalarına başlandı

Serinin Ses Tasarımcısı Paula Fairfield’a göre yeni sezonun uzun metraj uzunluğundaki altı bölümden oluşması planlanırken dizide Jaime Lannister karakterine hayat veren Nikolaj Coster-Waldau da Ekim ayında yeni sezon çekimlerine başlanacağını düşündüğünü söyledi.

Kaynak: Business Insider, Watchers on the Wall

Yılın en çok merak edilen dizilerinden Game of Thrones’un (Taht Oyunları) yedinci sezonu sona erdi. Sekizinci ve son sezonunsa ne zaman yayımlanacağı şimdiden merak ediliyor. Entertainment Weekly’den James Hibberd’ın HBO’nun Program Bölümü Başkanı Casey Bloys’la yaptığı röportaj konu hakkında ipucu veriyor. Bloys’a göre son sezon serinin yaratıcıları David Benioff ve D. B. Weiss’ın senaryoyu yazdıktan sonraki ihtiyaçlarına göre 2018 yerine 2019 yılında gösterime girebilir.

1 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği