Franz: tek uygulamayla her uygulamadan mesajlaşma

Franz, çeşitli mesajlaşma uygulamalarını ve hizmetleri tek bir çatı altında toplayan bir mesajlaşma uygulaması.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Franz, çeşitli mesajlaşma uygulamalarını ve hizmetleri tek bir çatı altında toplayan bir mesajlaşma uygulaması.

Franz’a tek bir uygulamada kullandığınız birçok hesabı ekleyebiliyorsunuz. Örneğin; 5 adet farklı Facebook Messenger hesabınız olsa bile hepsini Franz’a ekleyerek kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın desteklediği en popüler hizmetler arasında Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram, Skype, Slack, Gmail, Hangouts, Tweetdeck, Google Calender, LinkedIn, Discord, HiChat, Trello ve Google Keep yer alıyor. Üstelik bunlar en çok kullanılanlar. Uygulama başka birçok hizmeti destekliyor hatta eklemek istediğiniz uygulamayı listede göremediyseniz form doldurarak eklenmesini talep edebiliyorsunuz.

Uygulama ücretsiz olsa da, desteklemek isteyenler için birtakım ayrıcalıklar sunulan ücretli bir seçeneği de var. Uygulamanın kaynak kodu Github’da mevcut olduğundan, kullanıcılar tespit ettikleri açıkları bildirebiliyor veya projeyi genel anlamda destekleyebiliyor.

Kaynak: Meet Franz

Franz, çeşitli mesajlaşma uygulamalarını ve hizmetleri tek bir çatı altında toplayan bir mesajlaşma uygulaması. Franz'a tek bir uygulamada kullandığınız birçok hesabı ekleyebiliyorsunuz. Örneğin; 5 adet farklı Facebook Messenger hesabınız olsa bile hepsini Franz'a ekleyerek kullanabiliyorsunuz. Uygulama, birçok hizmeti destekliyor. Hatta desteklenen uygulamalar arasında istediğinizi bulamadıysanız form doldurarak uygulamaya eklenmesini talep edebiliyorsunuz. Uygulama ücretsiz olsa da, desteklemek isteyenler için birtakım ayrıcalıklar sunulan ücretli bir seçeneği de var. Uygulamanın kaynak kodu Github'da mevcut olduğundan, kullanıcılar tespit ettikleri açıkları bildirebiliyor veya projeyi genel anlamda destekleyebiliyor.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği