Ev hayvanlarına özel robot arkadaş

Evcil hayvanınız kendi başına dışarı çıktığında veya siz evde yokken ne yaptığını merak ediyorsanız, Anthouse evcil hayvan robotu size yardımcı olabilir.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Ev hayvanınız kendi başına dışarı çıktığında ya da evde yalnız kaldığında ne yaptığını merak ediyor musunuz? Anthouse adlı robot, sahipleri ve ev hayvanları arasındaki ilişkiyi sonsuza dek değiştirebilecek nitelikte bir ürün. Anthouse, mobil uygulama vasıtasıyla kontrol edilebilen, üzerinde otomatik yiyecek sağlayıcısı bulunan, küçük tenis topu fırlatabilen, video kaydı ve görüntülemesi yapabilen bir evcil hayvan robotu.

 

Hem Android hem iOS versiyonu bulunan akıllı telefon uygulamasıyla robotun bütün özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Anthouse sayesinde siz evde yokken evcil hayvanınızın ne yaptığını izleyebilir, fotoğraflarını çekebilir, görüntülerini kaydedip sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden robotun hızını ayarlamak da mümkün. Uygulamadaki Walkie-Talkie butonuna basarak, robotun içindeki hoparlörle evcil hayvanınıza seslenebilirsiniz.

Kickstarter’da destek bekliyor

Robotun üzerindeki küçük tenis topu fırlatma mekanizması sayesinde evcil hayvanınızla uzaktan da oyun oynayabilirsiniz. Topu ne kadar uzağa fırlatmak istediğinizi bile seçebiliyorsunuz. Yine uygulama vasıtasıyla, miktarını belirleyerek ödül maması verebilirsiniz. Anthouse oldukça akıllı bir robot. Pili azaldığında otomatik olarak kablosuz şarj istasyonunu bulmaya yöneliyor. Cihaz 4 saatte şarj oluyor. Ağırlığı ise 6,2 kilogram. Robot, yakındaki objeleri fark edebilmesi için kızılötesi sisteme sahip olduğundan etrafa çarpmıyor. Ürün Kickstarter’da destekçilerini bekliyor. Dünyanın her yerine teslimat yapılacak, tahmini teslimat tarihi ise Aralık 2017.

Kaynak: Kickstarter

Evde olamadığınız zamanlarda da evcil hayvanınızın yanında olmak istemez miydiniz? Anthouse, mobil uygulama vasıtasıyla kontrol edilebilen, üzerinde otomatik yiyecek sağlayıcısı bulunan, küçük tenis topu fırlatabilen, video kaydı ve görüntülemesi yapabilen bir evcil hayvan robotu. Android ve iOS versiyonları bulunan akıllı telefon uygulamasıyla robotun bütün özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın fotoğraflarını, videolarını çekebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Uygulamadaki Walkie-Talkie butonuna basarak hayvanınıza seslenebilirsiniz. Ürün şu anda Kickstarter'da destekçilerini bekliyor. Tahmini teslimat tarihi Aralık 2017 ve dünyanın her yerine kargolanabilecek.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği