Elon Musk alev makinesi işine giriyor

Çeşitli konularda adından söz ettiren Elon Musk, bu kez de alev makinesi satacak olmasıyla gündeme geldi.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Musk’ın trafik sıkışıklığına çözüm getirmek için yeraltı tünelleri ağı inşa eden şirketi Boring Company’nin web sitesinde tanesi 500 Dolar’dan alev makinesi satışı başlayacak.

Pazar günü sabah saatlerinde bir tweet atan Musk, 2 bin alev makinesi için ön sipariş aldıklarını açıkladı. Şirketin alev makinesi ‘bütün partileri renklendirme garantili’ şeklinde sunuluyor. Şirket ayrıca 20 bin adet şapka satmayı planladığını açıkladı fakat konuyla ilgili başka bir detay vermedi.

Boring Company, projesi için çeşitli ürünler satarak para topluyor. Mesela 2017’de tanesi 20 Dolar’dan 50 bin adet şapka satılmıştı.

Kaynak: CNN Money

Musk'ın trafik sıkışıklığına çözüm getirmek için yeraltı tünelleri ağı inşa eden şirketi Boring Company'nin web sitesinde tanesi 500 Dolar'dan alev makinesi satışı başlayacağı açıklandı. Elon Musk yakın zamanda attığı bir tweette şimdiden 2 bin alev makinesi için ön sipariş aldıklarını belirtti. Şirket tünel projesi için çeşitli ürünler satarak para kazanıyor. Geçtiğimiz yıl da tanesi 20 Dolar'dan 50 bin adet şapka satmıştı. Ayrıca ilerleyen zamanlarda 20 bin adet şapka satışı olacağı söylendi fakat şirket bu konuda başka bir açıklama yapmadı.

2 Yorum

  • Projeleri icin paraya ihtiyaci var desem, degil kendisi 20 milyar dolarlik bir servetin üstünde oturuyor.Peki bu Alev makinesi ne alaka simdi herhalde bunu Zombi istilasina karsi imal ettigi palavrasina kendiside inanmiyordur.Yavas yavas kendisininn insanliga hayal satan bir sahtekardan baska bir sey olmadigini ileri sürenleri hakli cikarmaya basliyor.Bu Alev makinesinin korkunc öldürücü bir silah oldugunu bilmiyecek kadar geri zekali olamaz hele amerika gibi her yil binlerce insanin cinayetlere kurban gittigi silahlarin findik fistik gibi satildigi bir yerde.Bakalim o oyuncak gibi elinde reklamini yaptigi silah ilk insanin korkunc ölümüne sebebiyet verdiginde insanligin önüne cikip ne diyecek.

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği