Düşük enerjili akıllı ampüller modumuzu değiştirecek

Kasa Led Düşük Enerjili Akıllı Ampul sayesinde hem elektrik faturalarınızı hafifletebilir hem de birkaç ayda bir patlayan ampüllerden kurtulabilirsiniz.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Eğer siz hala parlak ampuller kullanıyorsanız aslında karanlık dönemde kalmış sayılırsınız. Geleneksel ampuller daha fazla elektrik harcıyor, alındıktan birkaç ay sonra patlıyor ve sağladıkları ışık çeşitliliği açısından yetersiz kalıyor. Öte yandan, Kasa’nın geliştirdiği düşük enerjili Bluetooth’lu akıllı led ampuller ortama işlevsellik ve eğlence katıyor. Ayrıca zamandan tasarruf ettirdiği gibi paradan da tasarruf ettiriyor.

Geleneksel ampullerle karşılaştırıldığında, Kasa’nın LED teknolojili akıllı ampulleri yüzde 400 daha fazla verimlilik sağlıyor. Böylece elektrik faturalarınızı hafifletebilir, birkaç ayda bir patlayan ampulleri yenileriyle değiştirme derdinden kurtulabilirsiniz. Her bir Kasa akıllı ampulünün 15 yıl boyunca parlaklığını kaybetmeden kullanılabilmesi öngörülüyor.

Uzun süre kullanılabilirliğinin yanı sıra Kasa akıllı ampülleri, ücretsiz bir mobil uygulama vasıtasıyla evinizin aydınlatmasını kontrol edebilmenizi sağlıyor. Mobil uygulama sayesinde ışıkları açıp kapatabilir, parlaklığı arttırabilir veya azaltabilir, 16 milyon renk seçeneği arasından istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Sadelikten yana olanlar için beyaz rengin çeşitli tonları bile mevcut. Ayrıca uygulama bir sonraki ev partiniz için en uygun ortamı yaratmanızı sağlayacak ayarlara ve programlara sahip. İkili Kasa akıllı ampulün fiyatı 90 Dolar. Mashable üzerinden satın aldığınızda ise ikili pakedi yüzde 44 indirimle 50 Dolar’a alabiliyorsunuz.

Kaynak: Mashable

Kasa Led Düşük Enerjili Akıllı Ampul, geleneksel ampullerden daha farklı. Genellikle çok kısıtlı renk seçeneği sunan geleneksel ampullerin aksine Kasa Akıllı Ampul, 16 milyon renk seçeneği sunuyor. Ayrıca ücretsiz bir mobil uygulamayla ışıkları açıp kapatmak, parlaklığı arttırıp azaltmak, beyazın farklı tonlarının bile bulunduğu 16 milyon renk arasından istediğinizi seçmek mümkün. İkili Kasa Akıllı Ampulün fiyatı 89.99 Dolar.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği