Dünyanın ilk renksiz kahvesi

Slovakyalı Clear Coffee adlı şirket, daha önce kahve üretiminde hiç kullanılmayan yöntemlerden yararlanarak, renksiz bir kahve üretti.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Slovakyalı Clear Coffee adlı şirket, daha önce kahve üretiminde hiç kullanılmayan yöntemlerden yararlanarak, renksiz bir kahve üretti. Dünyanın ilk renksiz kahvesi Clear Coffee, yüksek kaliteli Arabica kahve çekirdekleri kullanılarak yapılıyor.

Şirket kullandığı yöntemleri açıklamıyor ancak ortaya çıkan ürün, yüksek teknoloji ve kaliteli içeriklerin bir karışımı. Tat ve aroma bakımından eşsiz olduğu söylenen Clear Coffee içinde herhangi bir koruyucu, tatlandırıcı, şeker ya da yapay aroma bulundurmuyor.

Diyet yapanlar için ideal

Clear Coffee’nin her 100 mililitresinde sadece 2 kalori bulunuyor. Şeker ya da yağ içermeyen ürün diyet yapanlar için de oldukça uygun. Eğer su içer gibi kahve içen birisiyseniz artık kahve içerken de su içer gibi görünmeniz mümkün.

Kendi internet sitesi üzerinden satışı yapılan Clear Coffee, 2 adet 200 mililitrelik şişede ya da 5’li paket halinde satılıyor. Bu ürünlerin fiyatı sırasıyla 5 ve 12,5 Sterlin (22,85 Lira ve 57,10 Lira). 5’li paket satın alan müşterilerden kargo ücreti talep edilmiyor. Ürünler yüksek talep nedeniyle 3 ila 4 hafta içerisinde tedarik edilebiliyor. Clear Coffee şimdilik sadece ABD ve Birleşik Krallık’a gönderim yapıyor.

Kaynak: Clear Coffee

Slovakyalı Clear Coffee adlı şirket, daha önce kahve üretiminde hiç kullanılmayan yöntemlerden yararlanarak, renksiz bir kahve üretti. Yüksek kaliteli Arabica kahve çekirdekleri kullanılarak hazırlanan ürün, yüksek teknoloji ve kaliteli içeriklerin bir karışımı. Tat ve aroma bakımından eşsiz olduğu söylenen Clear Coffee içinde herhangi bir koruyucu, tatlandırıcı, şeker ya da yapay aroma bulundurmuyor.

2 Yorum

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği