Çok amaçlı hamak Koala

Crua Outdoors, hem açık havada kullanılabilen bir sandalye görevi gören hem de geceyi rahatça geçirebileceğiniz bir hamak tasarladı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Isı yalıtımlı çadırdan hamak-çadır karışımına kadar pek çok ürünü olan Crua Outdoors adlı şirket bu kez de hamağı bütün bir gün ve gece kullanabileceğiniz konforlu bir kapsüle dönüştürme hedefiyle yola çıktı. Koala adı verilen hamak hem öğleden sonralarını hamakta sallanarak geçirmek hem de geceyi tamamen kapalı bir ortamda geçirmek isteyenler için ideal.

Koala’nın en güzel özelliklerinden biri çok pozisyonlu ayarlama sistemi. Bu sayede hamağın üst kısmını yukarı doğru çekip uzanmak istemediğiniz zamanlarda oturur pozisyonda vakit geçirebiliyorsunuz. Aslında Koala size hem açık havada kullanabileceğiniz bir sandalye hem de hamak tecrübesi yaşatıyor diyebiliriz. Sıradan hamaklarda karşılaştığımız içecek koyma bölmesinden çok daha ötesini düşünen Crua, Koala’ya çeşitli eşyalarınızı koyabilmeniz için bölümler ekledi. Mesela tablet koyma bölmesi bunlardan biri. Elektronik ve kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz üç adet su geçirmez cep var. Bu cepler kolayca erişilebilmesi için hamağın üst yarısının kenarlarına yerleştirilmiş. Hamağın içinde kullanmak üzere düşünülmüş bir de sallanan LED lamba var.

Şu anda Kickstarter üzerinden fon toplama sürecinde olan Koala’nın perakende fiyatının 129-249 Dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. Crua’nın bu zamana dek 20 bin Dolar’lık hedefinin 10 kat fazlasını toplamayı başardığını düşünürsek Koala projesinin de başarıya ulaşacağını tahmin etmek zor değil. Eğer her şey planlandığı gibi giderse ilk hamaklar Kickstarter üzerinden projeyi destekleyenlere Eylül ayında ulaştırılacak.

Kaynak: New Atlas

Crua Outdoors adlı şirket, Koala adını verdiği yenilikçi bir hamak tasarladı. Şu anda Kickstarter üzerinden fon toplayan bu hamak, hem içinde uyuyabileceği rahat bir hamak arayan kampçılar hem de öğleden sonralarını hamakta geçirmekten hoşlanan günlük kullanıcılar için ideal. Elektronik ve kişisel eşyalarınız için üç farklı cep barındıran Koala, uzanmak istemediğiniz anlarda dik şekilde duracak biçimde ayarlanabiliyor. Perakende fiyatının 129-249 Dolar arasında olacağı tahmin edilen hamağı şu anda Kickstarter'dan desteklerseniz bir miktar daha ucuza almanız mümkün.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği