Asla kaybolmayacak bavullar

İngiltere merkezli Firebox'ın kişiye özel bavul kılıfı sayesinde kendinizin veya istediğiniz birinin fotoğrafını bavulunuza yerleştirebileceksiniz.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Hemen hemen hepimiz bavulumuzu kaybetmemek için üzerine bir şeyler yapıştırmış bağlamış ya da ismimizi yazmışızdır. İngiltere merkezli Firebox.com, bu işe ilginç ve eğlenceli bir çözüm getirdi. Firebox’ın kişiye özel bavul kılıfı sayesinde kendinizin veya istediğiniz birinin fotoğrafını bavulunuza yerleştirebileceksiniz. Küçük orta ve büyük olmak üzere üç farklı boyut seçeneği sunuluyor. Tek yapmanız gereken yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf yüklemek.

Bavul kılıfları dayanıklı bir tür polyesterden yapıldığı için bavulunuza rahatça uyacak şekilde esneyebiliyor. Polyester kılıfın üzerinde bavulun tutacak yerlerini çıkartmak için açık yerler de mevcut. Seçtiğiniz fotoğraf kılıfın her iki tarafına da basılacak.

İade yok

Ürünlerin son derece kişisel olmasından dolayı üründen memnun kalınmaması halinde iade edilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bavul kılıfı fiyatları boyuta bağlı olarak değişiyor. Örneğin küçük olanın fiyatı 26 Dolar, orta olanın 32,5 Dolar büyük olanın fiyatı ise 39 Dolar. Küçük olanın boyutları 45-56 cm arasında orta olanın 64-76 cm arasında, büyük olanınki ise 76-81 cm arasında değişiyor.

Kaynak: Firebox

İngiltere merkezli Firebox'ın kişiye özel bavul kılıfı sayesinde kendinizin veya istediğiniz birinin fotoğrafını bavulunuza yerleştirebileceksiniz. Küçük orta ve büyük olmak üzere üç farklı boyut seçeneği sunuluyor. Tek yapmanız gereken yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf yüklemek. Seçtiğiniz fotoğraf kumaşın her iki tarafına da basılacak. Ürünlerin son derece kişisel olmasından dolayı üründen memnun kalınmaması halinde iade edilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bagaj kapağı fiyatları boyuta bağlı olarak değişiyor. Örneğin küçük olanın fiyatı 26 Dolar, orta olanın 32,5 Dolar büyük olanın fiyatı ise 39 Dolar.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği