Airbnb LEGO evinde konaklama fırsatı sunuyor

Airbnb ve LEGO iş birliği yaparak, Danimarka'nın Billund şehrinde inşa edilen 'LEGO evi'nde bir aileye bir gecelik konaklama fırsatı sunuyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Airbnb ve LEGO iş birliği yaparak, Danimarka’nın Billund şehrinde inşa edilen ‘LEGO evi‘nde bir aileye bir gecelik konaklama fırsatı sunuyor.

25 milyondan fazla LEGO parçası kullanılan evde konaklamak için Airbnb üzerinden başvuru yapılıyor. Başvuru yaparken tek bir soru soruluyor; “Sınırsız LEGO’nuz olsa ailenizle birlikte ne inşa ederdiniz?”. Kazanan şanslı aile eve vardığında, iki robot garson tarafından servis edilen yemeği yiyecek. Fakat gerçek yemeği yemeden önce yemeği LEGO parçalarıyla inşa etmeleri gerekiyor.

LEGO evi ziyaretçilere kapatıldıktan sonra kazananlar odaları diledikleri gibi keşfedebilecek. Öncelikle, 6 milyondan fazla LEGO parçasıyla inşa edilen Yaratıcılık Ağacı’nın önünden geçilecek. Daha sonra dünyanın dört bir yanındaki LEGO hayranlarının eserlerinin sergilendiği bölüm gezilecek. Çocuklar arabalar inşa edip şehirler kurarken anne baba da LEGO’nun tarihçesini inceleyebilecek. Aile, maceranın son durağı olan yatak odasında, 6 metre uzunluğundaki LEGO şelalesi ile karşılaşacak. Burada renkli rüyalara dalmadan önce (tabii uyumak mümkün olursa), yarışmayı kazanmalarını sağlayan yaratıcı yapıyı inşa edecekler.

Kaynak: Design Boom, Airbnb

Airbnb ve LEGO iş birliği yaparak, Danimarka'nın Billund şehrinde inşa edilen 'LEGO evi'nde bir aileye bir gecelik konaklama fırsatı sunuyor. 25 milyondan fazla LEGO parçası kullanılan evde konaklamak için Airbnb üzerinden başvuru yapılıyor. Başvuru yaparken tek bir soru soruluyor; "Sınırsız LEGO'nuz olsa ailenizle birlikte ne inşa ederdiniz?". LEGO evi ziyaretçilere kapatıldıktan sonra kazananlar odaları diledikleri gibi keşfedebilecek. Öncelikle, 6 milyondan fazla LEGO parçasıyla inşa edilen Yaratıcılık Ağacı'nın önünden geçilecek. Daha sonra dünyanın dört bir yanındaki LEGO hayranlarının eserlerinin sergilendiği bölüm gezilecek. Çocuklar arabalar inşa edip şehirler kurarken anne baba da LEGO'nun tarihçesini inceleyebilecek. Aile, maceranın son durağı olan yatak odasında, 6 metre uzunluğundaki LEGO şelalesi ile karşılaşacak. Burada renkli rüyalara dalmadan önce (tabii uyumak mümkün olursa), yarışmayı kazanmalarını sağlayan yaratıcı yapıyı inşa edecekler.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği