Zihin kontrollü odaklanma bandı

NeuroPlus kafa bandı, eğlenceli oyunlar oynamaya imkan sağlarken bir yandan da kullanıcının odaklanma ve rahatlık seviyesi hakkında geri bildirim veriyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

NeuroPlus, dikkati ve iradeyi artırmak için üretilen klinik onaylı bir kafa bandı. Video oyunları sayesinde davranışsal gelişim ve dikkat gelişimi sağlamayı amaçlayan NeuroPlus, bu zamana kadar başkalarının ürettiği bantları kullanıyordu. Birçok çocuk ve yetişkinle çalıştıktan sonra NeuroPlus ekibi, oyunları daha kolay ve eğlenceli hale getirebilecek birkaç özellik keşfetti. Daha sonra da NeuroPlus kafa bandı tasarlanıp üretildi.

Satış fiyatı 489 Dolar olacak

Bant, sinirsel ve biyolojik geri bildirimler ile bilişsel egzersizleri, kafa bandı takılarak oynanan mobil oyunla birleştiriyor. Oyuncular, eğlenceli oyunlar oynarken bir yandan da odaklanma, rahatlık ve sakinlik seviyeleri hakkında gerçek zamanlı bildirimler alarak bu konularda alıştırma yapma imkanı buluyor. Cihazdan en yüksek verimi alabilmek için günde 20 dakika olmak üzere haftada en az 3 gün oynanması tavsiye ediliyor. Cihazdaki oyunların günlük değerlendirme özelliği de var. Böylece zaman içindeki gelişiminizi gözlemleyerek hedefinize ne kadar yaklaştığınızı görebilirsiniz. Ürün Indiegogo’da destekçilerini bekliyor. Satış fiyatının 489 Dolar olması planlanan NeuroPlus’ı şimdi desteklerseniz 349 Dolar’a satın alabiliyorsunuz.

Kaynak: Indiegogo

NeuroPlus, dikkati ve iradeyi artırmak için üretilen klinik onaylı bir kafa bandı. Video oyunları sayesinde davranışsal gelişim ve dikkat gelişimi sağlamayı amaçlayan NeuroPlus, bu zamana kadar başkalarının ürettiği kulaklıkları kullanıyordu. Birçok çocuk ve yetişkinle çalıştıktan sonra NeuroPlus ekibi, oyunları daha kolay ve eğlenceli hale getirebilecek birkaç özellik keşfetti. Daha sonra da NeuroPlus kafa bandı tasarlanıp üretildi. Oyuncular, eğlenceli oyunlar oynarken bir yandan da odaklanma, rahatlık ve sakinlik seviyeleri hakkında gerçek zamanlı bildirimler alarak bu konularda alıştırma yapma imkanı buluyor. Cihazdan en yüksek verimi alabilmek için günde 20 dakika olmak üzere haftada en az 3 gün oynanması tavsiye ediliyor. Ürün Indiegogo'da destekçilerini bekliyor. Satış fiyatının 489 Dolar olması planlanan NeuroPlus'ı şimdi desteklerseniz 349 Dolar'a alabiliyorsunuz.

Etiketler:

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği