Youtube’un en çok kazanan yıldızları

2017’nin en çok kazanan Youtube yıldızları açıklandı. Önceki senelerde ilk sırada gördüğümüz PewDiePie, bu yıl şaşırtıcı bir düşüşle 6. sırada yer aldı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

YouTube yıldızlarının belki de en çok karşılaştıkları soru “Bu işten ne kadar para kazanıyorsunuz?” olabilir. Statista ise yaptığı çalışmayla dünyanın en çok kazanan ‘YouTuber’larını listeledi.

Önceki senelerde ilk sırada görmeye alışık olduğunuz PewDiePie‘ın kanalı bu yıl şaşırtıcı bir düşüşle 6. sırada yer alırken ilk sırada ‘DanTDM‘ isimli oyun kanalıyla Daniel Middleton bulunuyor. Forbes’a göre 2017 yılı sonunda DanTDM kanalının yıllık kazancı tam olarak 16,5 milyon Dolar.

Kaynak: Statista

Youtube yıldızlarının belki de en çok karşılaştıkları soru “Bu işten ne kadar para kazanıyorsunuz?” olabilir. Statista ise yaptığı çalışmayla dünyanın en çok kazanan Youtube yıldızlarını listeledi. Önceki senelerde ilk sırada görmeye alışık olduğunuz PewDiePie’ın kanalı bu yıl şaşırtıcı bir düşüşle 6. sırada yer alırken ilk sırada ‘DanTDM’ isimli oyun kanalıyla Daniel Middleton bulunuyor.Yorumunuz: