Yeni Örümcek Adam filmi beklenenden çok daha fazla kazandı

Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi, beklentilerin çok üstüne çıkarak şu ana kadar toplamda 580 milyon Dolar kazandı.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi, 2 Temmuz’da ABD’de vizyona girdi ve şu ana dek ABD’de 185 milyon Dolar kazandı. Bu film için Marvel Studios ile iş birliği yapan Sony, filmin sadece 125 milyon Dolar kazanabileceğini ön görüyordu.

Film, Sony Pictures’ın yaptığı filmler arasında ilk altı gününde en çok para kazandıran, Spider-Man filmleri arasında ilk altı günde en fazla başarı gösteren film oldu. ABD dışında 395 milyon Dolar kazanan film, toplamda 580 milyon Dolar kazanmış oldu. Film, Amerikan Bağımsızlık Günü (4 Temmuz) tatilinden de faydalanmış olacak ki sadece 4 Temmuz’da 25,2 milyon Dolar kazandı. Böylece Amerikan Bağımsızlık Günü’nde en fazla hasılat yapan ikinci film unvanını elde etti.

Kaynak: CNet

2 Temmuz’da ABD’de vizyona giren Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi, Sony Pictures’ın yaptığı filmler arasında ilk altı gününde en çok para kazandıran, Spider-Man filmleri arasında ilk altı günde en fazla başarı gösteren film oldu. Film, Amerikan Bağımsızlık Günü (4 Temmuz) tatilinden de faydalanmış olacak ki sadece 4 Temmuz’da 25,2 milyon Dolar kazandı. Böylece Amerikan Bağımsızlık Günü’nde en fazla hasılat yapan ikinci film unvanını elde etti.Bir yanıt

  1. Notdefteri avatarı

    Tarih boyunca Batman veya diğer Marvel karakterlerinde yüzlercesi oynadı. Ancak çok azı kült olup hafızalarda uzun süre yer etti ve edecek. Bazı yüzler vardır o filmle özdeşleşmiştir. Yeni yüzlere alışmak zor olacak.

Yorumunuz: