Volvo abonelik sistemine geçiyor

Volvo, Care by Volvo adlı aylık abonelik sistemi ile geleneksel araç satın almaya veya kiralamaya alternatif sunuyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Volvo, Care by Volvo adlı aylık abonelik sistemi ile geleneksel araç satın almaya veya kiralamaya alternatif sunuyor. Volvo’nun Başkanı ve CEO’su Håkan Samuelsson yaptığı açıklamada “Care by Volvo sayesinde modern çağ için yeni bir araç erişimi sunuyoruz. Müşterilerin bütün hizmetler için sabit ücret vermeye alıştığı bir çağda, geleneksel bir araç satın alma süreci insanlara karmaşık gelebilir. Care by Volvo bütün bunları değiştirmeye geliyor.” dedi.

Şimdilik bütün ülkelerde yok

Bu hafta Milano’da piyasaya sunulan yeni XC40, Care by Volvo üzerinden sunulan ilk model olma özelliğini taşıyacak. Diğer Volvo modelleri de zaman içinde eklenecek. Care by Volvo zamanla gelişecek bir konsept. Care by Volvo’nun Başkan Yardımcısı Thomas Andersson, “Care by Volvo ile amacımız müşterilerimize şeffaf ve premium araç tecrübesi sunmak. Aylık sabit ödeme ile Volvo Cars, geleneksel araç satın almaya veya kiralamaya alternatif sunuyor. Kısaca, müşterilerimizin değerli vaktini daha az alacak şekilde hayatlarını kolaylaştırmak istiyoruz.” diyor. Care by Volvo, öncelikle İsveç, Birleşik Krallık, Almanya, İspanya, İtalya, Norveç, Polonya ve ABD piyasalarında XC40 modelini satın alan kişiler için sunulacak. Daha sonra da diğer ülkelerde hizmete girecek.

Kaynak: Volvo Car Group

Volvo, Care by Volvo adlı aylık abonelik sistemi ile geleneksel araç satın almaya veya kiralamaya alternatif sunuyor. Volvo’nun Başkanı ve CEO’su Håkan Samuelsson, “Care by Volvo sayesinde modern çağ için yeni bir araç erişimi sunuyoruz. Müşterilerin bütün hizmetler için sabit ücret vermeye alıştığı bir çağda, geleneksel bir araç satın alma süreci insanlara karmaşık gelebilir. Care by Volvo bütün bunları değiştirmeye geliyor.” dedi. Bu hafta Milano’da piyasaya sunulan yeni XC40, Care by Volvo üzerinden sunulan ilk model olma özelliğini taşıyacak. Diğer Volvo modelleri de zaman içinde eklenecek.Bir yanıt

  1. Ozan YAĞCI avatarı

    Amirim ben buna CaaS demek istiyorum. Car as a Service :)

Yorumunuz: