Üşengeç çocuklar için diş fırçası

Aileler tarafından tasarlanan uFunBrush, diş fırçalamayı çocuklar için eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan U şeklinde bir sonik diş fırçası.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Çocukları diş fırçalamaya ikna etmek çoğu zaman zor olabiliyor. Dişleri daha hızlı, daha eğlenceli ve kolay şekilde fırçalamayı sağlamak için aileler tarafından tasarlanan uFunBrush, U şeklinde bir sonik diş fırçası. Fırçayı kullanmak için tek yapılması gereken; fırçaya diş macunu sürüp dişlere yerleştirerek üzerindeki butona basmak ve 10 saniye beklemek. 10 saniye sonunda fırça otomatik olarak kapanıyor.

Küçük çocukların çoğu, dişlerini etkili şekilde fırçalayacak kadar gelişmiş el becerisine sahip olmuyor. Bu yüzden de dişlerde, çürümeye veya diş eti iltihabına sebep olabilecek bakteriler kalabiliyor. uFunBrush, hem bu açıdan etkili hem de diş fırçalamayı çocuklar için eğlenceli bir tecrübe haline getiriyor. Fırçanın üzerine fırçayla birlikte gelen farklı sticker’lar da yapıştırılabiliyor.

Dünyanın her yerine gönderilecek

Isıya dayanıklı, toksik ve yapışkan olmayan, kokusuz ve gıdalarda kullanılabilen bir likit silikondan yapılan fırça, FDA standartlarına uygun. Çocukların gelişim dönemlerine uygun olarak fırçanın da farklı başlıkları mevcut. 3-5, 6-8, 9-14 yaş arası ve 15 yaş üzeri için 4 farklı fırça başlığı var. İnce pille çalışan fırça, günde iki kez kullanılması halinde yaklaşık 10 ay dayanabiliyor. Fırçanın satış fiyatı 99 Dolar olarak belirlendi. Eğer şimdi Kickstarter’dan desteklerseniz 59 Dolar’a satın alabiliyorsunuz. Tahmini teslim tarihi ise 2018 yılı Şubat ayı olarak düşünülüyor. Dünyanın her yerine gönderim yapılacak.

Kaynak: Kickstarter

uFunBrush, diş fırçalamayı çocuklar için eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan U şeklinde bir sonik diş fırçası. Küçük çocukların çoğu, dişlerini etkili şekilde fırçalayacak kadar gelişmiş el becerisine sahip olmuyor. Bu yüzden de dişlerde, çürümeye veya diş eti iltihabına sebep olabilecek bakteriler kalabiliyor. uFunBrush, hem bu açıdan etkili hem de diş fırçalamayı çocuklar için eğlenceli bir tecrübe haline getiriyor. Fırçayı kullanmak için tek yapılması gereken; fırçaya diş macunu sürüp dişlere yerleştirerek üzerindeki butona basmak ve 10 saniye beklemek. 10 saniye sonunda fırça otomatik olarak kapanıyor. Çocukların gelişim dönemlerine uygun olarak fırçanın da farklı başlıkları mevcut. 3-5, 6-8, 9-14 yaş arası ve 15 yaş üzeri için 4 farklı fırça başlığı var. İnce pille çalışan fırça, günde iki kez kullanılması halinde yaklaşık 10 ay dayanabiliyor. Fırçanın satış fiyatı 99 Dolar olarak belirlendi. Eğer şimdi Kickstarter'dan desteklerseniz 59 Dolar'a satın alabiliyorsunuz.

1 Yorum

  • Amirim bu tip sitelerden alınan ürünlerin gümrükte takılma riski nedir acaba? Amazon’da en azından peşinen çekildiği için karnımız ağrımıyor. Daha önce hiç cesaret edemedim bu fonlama işine sırf bu nedenle?

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği