Çocuklar için diş fırçalamayı eğlenceli hale getiren fırça

Benjamin Brush, dünyanın içinde müzik çalan ilk elektrikli diş fırçası ve çocuklara diş fırçalamayı sevdirebilecek nitelikte bir fırça.

Haber Özeti

Tam Sürüm

BleepBleeps‘in geliştirdiği Benjamin Brush, müzik çalan ilk elektrikli diş fırçası olma özelliğini taşıyor. Fırça, ağız için daha iyi hijyen sağlayan sesli titreşim teknolojisinin yanı sıra bebekler, çocuklar ve yetişkinler için farklı fırça başlıklarıyla normal bir fırçadan daha farklı.

Sevdiğiniz bütün şarkıları çalabiliyor

BleepBleeps Müzik Mağazası’nı kullanarak Justin Bieber’dan Beethoven’a kadar geniş bir yelpazeden müzik seçebiliyorsunuz. Diş fırçası USB ile şarj edilebiliyor ve tamamen su geçirmez. Benjamin, iki dakika boyunca seçtiğiniz şarkıyı çalarak diş fırçalama ritüelini sürdürmenize yardım ediyor. Diş fırçalamayı daha etkili hale getirmek için her 30 saniyede bir titreşiyor böylece ağzınızın farklı bir bölgesini fırçalamaya geçebilirsiniz.

Bakteri tutmuyor

Benjamin’i BleepBleeps’in ücretsiz uygulamasıyla senkronize ederek dişinizi ne kadar süre ve ne zaman fırçaladığınızı takip edebilirsiniz. Fırçanın iki adet değişebilen başlığı var; diş tipine göre bir tanesi bebekler için daha uygunken diğeri çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış. Naylon kılların aksine Benjamin’in yumuşak ve esnek silikon kılları aşırı fırçalamayı engelleyerek diş etini korumaya yardımcı oluyor. Silikonun bakteri tutmayan özelliği, fırçanın daima temiz kalmasına da yardımcı oluyor.

Fırça başlıkları genellikle bir yıla kadar kullanılabiliyor. Ürünü Kickstarter’dan desteklemek mümkün. Planlanan satış fiyatı ise 99 Dolar.

Kaynak: Kickstarter

BleepBleeps'in geliştirdiği Benjamin Brush, müzik çalan ilk elektrikli diş fırçası ve çocuklara diş fırçalamayı sevdirebilecek nitelikte bir fırça. BleepBleeps Müzik Mağazası'nı kullanarak Justin Bieber'dan Beethoven'a kadar geniş bir yelpazeden müzik seçebiliyorsunuz. Diş fırçası USB ile şarj edilebiliyor ve tamamen su geçirmez. Diş fırçalamayı daha etkili hale getirmek için her 30 saniyede bir titreşiyor böylece ağzınızın farklı bir bölgesini fırçalamaya geçebilirsiniz. Naylon kılların aksine Benjamin'in yumuşak ve esnek silikon kılları uzun süre fırçalamayı engelleyerek diş etini korumaya yardımcı oluyor. Ürünü Kickstarter'dan desteklemek mümkün. Planlanan satış fiyatı ise 99 Dolar.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

Yorumunuz:

e-Bülten Aboneliği