Tarantino, bir ‘Star Trek’ filmi çekmek istiyor

Son haberlere göre ünlü Yönetmen Quentin Tarantino bir Star Trek filmi çekmek istiyor.

Haber Özeti

Tam Sürüm

[inlinetweet prefix=”” tweeter=”” suffix=””]Son haberlere göre ünlü Yönetmen Quentin Tarantino bir Star Trek filmi çekmek istiyor.[/inlinetweet] Söylentiyi başlatan Deadline, Prodüktör J. J. Abrams‘ın Tarantino’nun yeni filmle ilgili fikrini anlatmasının ardından ikilinin bir senarist grubuyla beraber çalışmaya başladığını not etti. Ayrıca Manson Ailesi’nin cinayetlerini konu edinen yeni filmine odaklanan Tarantino ile 2019’da vizyona girmesi planlanan Star Wars filmiyle ilgilenen Abrams’ın şu sıralar yoğun olmasından ötürü senaryo yazımına katılamayacağı tahmin ediliyor.

Filmografisinde (pek) uyarlama yapım bulunmayan Tarantino’nun, yeni Star Trek filmini çekmesi durumunda kariyerinde farklı bir noktaya gelebileceğine ve genç uyarlama yönetmenlerinin düştüğü hatalara düşmeyeceği için seriye ‘kendinden bir şey’ katacağına dikkat çekiliyor. (Yönetmen daha önce ER ve CSI gibi diziler için televizyon işi yapmıştı). 

Kaynak: The Verge

Son haberlere göre ünlü Yönetmen Quentin Tarantino bir Star Trek filmi çekmek istiyor. Söylentiyi başlatan Deadline, Prodüktör J. J. Abrams’ın Tarantino’nun yeni filmle ilgili fikrini anlatmasının ardından ikilinin bir senarist grubuyla beraber çalışmaya başladığını not etti. Ayrıca Manson Ailesi’nin cinayetlerini konu edinen yeni filmine odaklanan Tarantino ile 2019’da vizyona girmesi planlanan Star Wars filmiyle ilgilenen Abrams’ın şu sıralar yoğun olmasından ötürü senaryo yazımına katılamayacağı tahmin ediliyor.Yorumunuz: