Samsung, dik videolar için dik TV geliştirdi

Samsung, akıllı telefon kullanmaya ve dik video izlemeye alışkın nesiller için, ekranı dik olarak da kullanılabilen bir televizyon geliştirdi.

Haber Özeti

Tam Sürüm

Sonunda bu da oldu. Yıllarca internette paylaşılan dik videoların altına yazılan öfkeli yorumlar hiçbir işe yaramadı ve elektronik dünyası dik video çekenlere boyun eğdi. Video yönü savaşlarını portre modunda video çekenler kazandı. Ödülleri ise 43 inçlik garip görünüşlü bir Samsung televizyon.

Sero adı verilen televizyon klasik düz ekran televizyonlara getirilmiş en ilginç yorumlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım, iki işlevli ekranı ile Facebook’un Portal cihazını hatırlatıyor. Televizyon manzara (yatay) görünümünde standart olarak kullanılabiliyor. Ya da dilerseniz ekranı dik çevirip sosyal medyada gezinebiliyor ve dik videoları televizyonunuzun ekranının tamamını kullanarak izleyebiliyorsunuz.

Zengin milenyum çocukları için…

Özellikle milenyum nesline yönelik olarak geliştirildiği belirtilen televizyonun üreticileri galiba milenyum neslinin geçinmekte zorlandığının farkında değil. Zira televizyonun fiyatı 16 bin Dolar (95 bin Lira) olarak açıklandı.

Kuantum nokta QLED ekranlı televizyonun 4.1 kanal ses, 60 watt hoparlör ve dijital asistan Bixby ile birlikte geliyor. Önümüzdeki ay Güney Kore’de satışa sunulacak televizyonun diğer ülkelerde satılması ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: TechCrunch

Sonunda bu da oldu. Yıllarca internette paylaşılan dik videoların altına yazılan öfkeli yorumlar hiçbir işe yaramadı ve elektronik dünyası dik video çekenlere boyun eğdi. Video yönü savaşlarını portre modunda video çekenler kazandı. Ödülleri ise 43 inçlik garip görünüşlü bir Samsung televizyon.Sero adı verilen televizyon klasik düz ekran televizyonlara getirilmiş en ilginç yorumlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İki işlevli televizyon manzara (yatay) görünümünde standart olarak kullanılabiliyor. Ya da dilerseniz ekranı dik çevirip sosyal medyada gezinebiliyor ve dik videoları televizyonunuzun ekranının tamamını kullanarak izleyebiliyorsunuz.Yorumunuz: